Šta gledati

<< < (128/129) > >>

robi75:
Citat: robi75  08.05.2022. 09:58:20

Outer Range is an American science fiction neo-Western mystery thriller streaming television series.

Outer Range (TV Series 2022– )

Stars: Josh Brolin, Imogen Poots, Lili Taylor

https://www.imdb.com/title/tt11685912/

Sporo, presporo. Maksimalni respekt za Josha Brolina, ali ne lezi mi ova serija. Nikako.

dan555:
Vremeplovčeva žena, četiri ep. do sada. Veoma mi se dopada. Čista ljubavna priča čiji neodvojivi deo je putovanje kroz vreme muža.

dan555:
Baš volim da gledam Orvila ali kompjuterska grafika brodova nekako mi je previše vidljivo kompjuterska. :(

Eldundarin:
Оно што сам гледао у скорије време, гледам или сам тек сад завршио

The Boys - вратија се Шиме и донија фришке рибе, рока као и увек

Love Death and Robots S03 - уметност

Legends of Vox Machina - ко је икад играо d'n'd и воли исти волеће и ово

Moonknight - једна атипична марвеловштина

Orville - другачији од онога на шта смо навикли од серије али и даље веома добро

Time Travelers Wife - боља од књиге а и сама књига је веома добра

Star Trek Strange New Worlds - нови ST са доста старог шмека, вероватно најбоља ST серија коју смо добили у овом последњем таласу

Under the Banner of Heaven - млади мормон који ради у полицији истражује убиства која су починили мормони и види своју религију у мало другачијем светлу, засновано на истинитом догађају

Obi wan Kenobi - Кеноби поново међу нама, људи се жале ја добих оно што сам очекивао

Stranger Things S04 pt1 - ПРЕГРЕБАЛО МУЛТИВЕРЗУМ

Ms Marvel - да сам једно 15-20 година млађи мислим да би ми било апсолутно одушевљујуће кул овако само просек

SuperFrog:
Djelim tvoje misljenje o Moonknight, ST Srange New Worlds, Obi Wan Kenobi i MS Marvel. (gledao sam samo prvu epizodu, ne mogu se natjerati da nastavim, iako volim sve od Marvela)

Foundation - na Apple TV - veoma dobro uradjena serija, svidja mi se

ST Picard - Paramount + - Meni se svidja

ST Discovery - Paramount + - sve manje ima veze sa ST, sve vise je nesto za sebe...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana