SF tim
* 26.03.2019. 09:31:39
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Šta gledati  (Pročitano 108122 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
goldengaidin
Registrovani

kopilot

Ugled: +9/-0
Starost: 34
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 17.05.2011. 09:38:23 »

Treca sezona razbija Smile Opustena je serija, cudo sta su napravili sa malo para.
Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 17.05.2011. 19:11:56 »

Embarassed Embarassed Embarassed
Gledao sam nesto na preskokce dok sam podesavao prevode. Ne izglada lose.
Za sada se bavim samo urednim skidanjem epizoda po redu. Vec sam se zapleo u sve i svasta, Tako da ne postizavam i gledanje da obavim. Embarassed Embarassed
Tek kad me ovako podsetite sa komentarima vidim koliko sam u zaostatku sa gledanjem.
Sačuvana
ariella
oficir

Ugled: +2/-0
Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 18.05.2011. 00:38:31 »

kako ubaciti prijevode btw,gledam preko bs playera ali nema za sve epizode skinula sam 3 sezone,jel ima jos,idem od pocetka,na pola sam druge Wink,nije frka sa engleskim ali neki ljudi zele gledati da im prebacim na usb ali ne znam kako i prijevode ubaciti grrr
Sačuvana
Sekundica
Piece of Eternity

admiral flote

Ugled: +38/-4
Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 18.05.2011. 04:11:27 »

Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 19.05.2011. 10:34:21 »

kako ubaciti prijevode btw,gledam preko bs playera ali nema za sve epizode skinula sam 3 sezone,jel ima jos,idem od pocetka,na pola sam druge Wink,nije frka sa engleskim ali neki ljudi zele gledati da im prebacim na usb ali ne znam kako i prijevode ubaciti grrr
To nije narocito tesko. Otvoris folder, u koji ces ubaciti i film i prevod. I film i prevod moraju imati isti naziv. Najbolje prekopirati sa filma na prevod ili obrnuto, i kad pustis film Plejer ga automatski pronadje.
Teze je podesiti prevod po vremenskoj bazi. Razlika se desava ako prevod nije radjen za epizodu koju imas. Zato je najbolje potrazi prevod bas za tu elizodu.
Prevodi za Sanctuary su ti na ovoj aresi : http://www.prijevodi-online.org/serije/view/171/sanctuary
Kao sto vidis 3. sezona je u toku a prevodi se sukcesivno pojavljuju, otprilike par dana po prikazivanju epizode.
Nadam se da sam pomogao. Ako sta nije jasno a ja znam, odgovor sledi.
Sačuvana
ariella
oficir

Van mreže

« Odgovor #35 poslato: 20.05.2011. 18:40:18 »

e hvala puno Wink
Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 22.05.2011. 00:11:42 »

Uvek na usluzi ako mogu da pomognem. Mr. Green
Sačuvana
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 46
Van mreže

« Odgovor #37 poslato: 25.05.2011. 18:27:32 »

Gledam ja, na AXN-u ali sam počela tek od III sezone   grrr  I nije toliko loša. Mada treba je gledati od početka    Mr. Green

A ja sam gledao od pocetka (kad je tek izasla) i bilo je malo zanimljivo a onda dosadno i predvidivo...
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #38 poslato: 25.05.2011. 18:42:29 »

Eureka se nastavlja uskoro, dolaze Alphas (na syfy) i Spielberg predstavlja Padajuca Nebesa, tako da mozda i bude sta da se gleda, iako sam razocaran prestankom SGU-a.

Zna li neko hoce li biti ista od SGA filma? (koji bi trebao da okonca glavnu radnju serije)
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #39 poslato: 25.05.2011. 19:22:06 »

Koliko sam čitao po sajtovima, ništa od filma.

Pošto sam uglavnom istrošio snimljene serije i filmove, baš mi treba neka nova, dobra, kao Eureka.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #40 poslato: 12.07.2011. 19:30:23 »

Falling Skies (Padajuca Nebesa) uveliko igra, a sinoc mislim da je bila premiera nove sezone Eureke i Alfi (Alphas). Eureku sam snimio na DVR, a za Alfe sam zaboravio podesiti snimanje, budem snimio reprizu.

Trebalo mi je dugo da pregledam prvu epizodu Fallin Skies. Djelom sto sam bio kratak sa vremenom, a djelom sto mi je sam plot toliko (pri)glup.

Naprednija rasa je dosla, zaposjela gradove, unistila vecinu stanovnistva a djecu stavila pod kontrolu putem nekog parazita na ledjima. Radnja prati jednog borca u pokretu otpora ciji najstariji sin se takodje bori, srednji sin je otet i kontrolisan a najmladji sin je zajedno sa njima u izgnanstvu. U zadnjoj epizodi su mu oslobidli sina, i odrstranili parazitsku napravu.

A sad o glupostima koje mi se ne dopadaju, tj. nemaju bas puno smisla. Tako napredna civilizacija a cilj im da kontrolisu djecu?? (gdje djeca rade neke glupe stvari za njih) Oni sto ih kontrolisu lice na insekte, ali NEMAJU! ponavljam NEMAJU licnog oruzja sa sobom, vec ljude napadju goloruki. Istina, imaju velike robote u stilu igre machwarrior, no sve u svemu sve to nema nimalo logike. Takodje sama cinjenica da pokret otpora i izbjeglo stanovnistvo hoda okolo, krije se u skoli i vrsi napade bez da ih civlizacija dovljno jaka da ljudski rod svede na rub propasti nije u stanju pohvatati i kontrolisati?!?!

Jos se malo budem tjerao da ovo gledam (jer bas nemam velikog SF izbora) a onda kao i WH13, sto prije zaboravim, ukoliko se ne poprave...
Sačuvana

ariella
oficir

Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 13.07.2011. 01:34:41 »

Dexter Morgan,5 sezona policajac - serijski ubojica,nije sf ali jako zanimljiva serija,barem meni
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +59/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #42 poslato: 13.07.2011. 11:02:56 »

Rolling Eyes Po ovoj vrućini gledam u "klimu" ko u ...

Ni do Biblioteke ne mogu  Crying or Very sad Čitam sa lapa i usput odgledala jedan film  Shocked Ovdašnji su krivi  Evil or Very Mad ali mi se svideo  Shocked Shocked Shocked

Čekam Godoa (kišu) i spremam serijale za čitanje na odmoru (Rama, Bujold, King, Kvikova ... )

Nosim i diskove sa filmovima jer tamo nema TV  slon igra jeeee jeeee jeeee
Sačuvana

Bog čuva budale !
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #43 poslato: 13.07.2011. 15:34:38 »

Skinuo prvih i do sad jedinih pet epizoda "Falling Skies". Prvu i drugu koje su ustvari jedna epizoda odgledao i nije toliko grdna. Moze da se gleda.
Sačuvana
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Van mreže

« Odgovor #44 poslato: 13.07.2011. 16:55:30 »

Skinuo prvih i do sad jedinih pet epizoda "Falling Skies". Prvu i drugu koje su ustvari jedna epizoda odgledao i nije toliko grdna. Moze da se gleda.

Ma ne kazem da se ne moze da se gleda, no radije bih sta bolje gledao... Smile

Javi mi sta mislis kad dodjes do posljednje (mislim 5-te epizode)....
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.019 sekundi sa 23 upita.