Šta gledati

(1/128) > >>

dan555:
Najave serija i razgovor o novim i starim za koje još nemamo detaljan prikaz.

Molio bih da se od sada ne pokreću teme o novim serijama, osim ako ne napišete pun prikaz (a za to je potrebno odgledati barem 5-6 epizoda), već da ovde govorimo o prvim utiscima. (cilj mi je da teme o serijama počinju što opširnijim prikazom)

Koliko znam, naše TV stanice emituju samo neke reprize ili stare žanrovske serije.
Zato sam napravio spisak serija koje su aktuelne u belomE svetu, a nama dostupne zahvaljujući čudesima neta.

Idu:
Warehouse 13 - 2. sezona
Eureka - 4. s.
Ghost Hunters - 6.s.
Futurama 6. s.
Haven - 1 s.
True Blood - 3. s.
The Gates - 1. s.

Dolaze:
The Vampire Diaries - 2. s. 10.9.10.
Fringe - 3. s. 24.9.10.
Supernatural - 6. sezona, 25.9.10.
Smallville - 10. s. 25.9.10.
Medium - 7. s. 25.9.10.
Stargate Universe - 2. s. 29.9.10.
The Walking Dead - novo, sa zombijima, 1.11.10.

Od svega ovoga, ja pratim samo Eureku, a od dolazećih SG Svemir. Tanko... kriziram... :lol:

goldengaidin:
Supernatural krece i anima od januara :) Meni se jako dopada serija. Ghostbusters uz propratnu pricu :D Ali su replike genijalne. Preporuka ako neko nije gledao

Walking dead
Rec je o adaptaciji visegodisnjeg strip serijala u kome grupa ljudi prezivljava u svetu kojeg su preuzeli zombiji
Organizator/scenarista i reziser bar jedne epizode je Frank Darabont (Sosenk, Zelena milja, Mist)
Ulogu policajca koji je vodja pomenute grupe Rick Grimesa igrace Andrew Lincoln .

Gates sam poskidao ybog Rhone Mitre, trebalo bi da gledam ovih dana. Isto vazi za True blood. Ovi Dnevnici Vampira mi nekako vucu na Twillight  :wall:

SG Universe cu gledati uz nadu da konacno krene prica  :)

goldengaidin:
Happy krece sa SG1 od srede u 23. Radnim danima od 23 nadalje idu :)

goldengaidin:
Krenula Sanctuary s3. Icice petkom u terminu u kome je isla serija Haven. SyFy, SciFi ili kako se vec zovu ovih dana  :-D

dan555:
Prebacio sam ovde poruku o SG1.
Nisam je gledao a imam Hepi-kanal pa bih baš mogao da krenem sa njom. :-D
Samo, pitanje koliko sezona su otkupili.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana