Zeleni dodatak

<< < (2/5) > >>

dan555:
Nije potrebno prijaviti se.

Uzgred, nema potrebe poruke pisati podebljano. :-D

Tanjica:
Mozda covek ima dubok glas   :smeh:

Lapidus:
Ne znam meni traži da se nešto prijavim, a nije da ne znam da skidam stvari. Ajde pokušaću opet. A što pišem podebljano, pa tako sam naviko i nigde do sad nisam imao problema. Jel to protiv nekog pravila? Obično kažu zabranjeno je pisati velikim slovima jer to se shvata kao da se dereš na nekoga, a nigde nema ništa protiv masnih slova.
I kad već razgovaramo, oću da kažem da je Forum vrlo zanimljiv; nekada sam čitao Kosmoplov i Sirijus i žao mi je što danas nema tako dobrih edicija. Vama svaka čast za ovaj forum. Ovo vas malo hvalim da mi ne zakerate bez potrebe. A jel može da se iskose slova kao u ovim mojim nazivima edicija.
P.S.: Evo šta mi daje kad hoću da daunloudujem ZD: You should Sign Up or Login to download this file.
P.S.2: A glas mi je običan Tanjice. Stvar je samo u slovima.

dan555:
Ne znam šta da ti kažem, meni se otvara strana za preuzimanje iako nisam prijavljen.

Molim te da koristiš normalan font, bez podebljanja, ikošenosti i drugih efekata. Efekti služe za naglašavanje delova teksta a ne za cele poruke.
Podebljana su negde između normalnog govora i vikanja (velikih slova).

Svaki forum ima svoje običaje. Mi navikli da pišemo normalnim slovima pa to očekujemo i od novoregistrovanih.

I, dobro došao na naš forum. :cao:

Lapidus:
Za skidanje, ništa, uzdržaću se od ovoga jer mi ne ide za rukom.
Masna slova, ajde, poštovaću kad je tako. Nema problema. Ubuduće bez njih.
I hvala na dobrodošlici, stvarno mislim da je SF Forum potreban i dobar.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana