SF tim
* 12.11.2019. 00:40:25
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pomoć oko jednog starog SF -filma  (Pročitano 21268 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
AndrejM
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #45 poslato: 27.05.2015. 21:57:14 »

Laughing Laughing Laughing Jeste!!! Puno hvala.
Sačuvana
Lemonzoo
SF friend

admiral

Ugled: +19/-2
Starost: 34
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #46 poslato: 27.05.2015. 22:12:16 »

Uskoro dolazi i remake te serije.
Sačuvana

AndrejM
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #47 poslato: 27.05.2015. 22:21:13 »

Uf, to jedva čekam. Dooobra je.
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #48 poslato: 28.05.2015. 11:33:01 »

grrr Mora baba ...  kesa

Knjige su bolje !!!  Twisted Evil A kako i ne bi kad je kralj - kralj !  svaka cast

http://www.delfi.rs/knjige/autor/468_stiven_king_delfi_knjizare.html

Sačuvana

Bog čuva budale !
AndrejM
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #49 poslato: 29.05.2015. 08:28:40 »

Knjige su stoput bolje...  pozdrav
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #50 poslato: 29.05.2015. 11:16:27 »

pozdrav Pozdrav istomišljeniku !

PS: ako zafali knjiga - ima u Pdf i ovo kod babe  Wink
Sačuvana

Bog čuva budale !
peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #51 poslato: 29.05.2015. 14:20:01 »

salji o bako bako  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Sačuvana
AndrejM
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #52 poslato: 30.05.2015. 08:42:41 »

Opaaa, ocu knjigu  Laughing Laughing Laughing Kako se moze nabaviti?  Mr. Green
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #53 poslato: 30.05.2015. 14:48:49 »

Rolling Eyes Crying or Very sad Pravite babi posao ... ali me nećete naterati da STVARNO radim  Twisted Evil

Elem, ima baba nalog na 4shared ... ima da napravim folder sa kraljevim pisanijem ... a onda postavim adresu ...

Pošto babu redovno upozoravaju da neke stvari mora da obriše  grrr Embarassed Rolling Eyes stajaće tamo dok se Vlasi ne dosete  Wink Twisted Evil

Sve to samo zato što sam nalog uzela na vreme i za dž. pa sad "The resource belongs to a user suspended for violation of the service policy."

Rolling Eyes Evil or Very Mad

http://www.4shared.com/account/home.jsp#dir=Tj3gXfhb

Ili - na PP sa babom  Wink
Sačuvana

Bog čuva budale !
ender33
Registrovani

kapetan

Ugled: +13/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #54 poslato: 30.03.2016. 23:20:58 »

Pozdrav ekipa. Posto moji gledaju neki horor i tresu se a meni je smijesan ja im objasnjavam da sam sve svoje strahove prebrobrodio sa prvim hororom koji sam gledao u skoli jer su tu davali filmove ljeti za raspusta nije bilo kina u selu. Ali ne mogu da ga nadjem po naslovu pod  kojim ga se sjecam -Noc Demona. Izbacuje mi neki skroz drugi film sa tinejdjerima pa evo opis radnje pa ako se neko sjeti naslova bicu zahvalan.
Film se dogadja u neboderu, tipicno americko vece. U jednom stanu proslava rodjendana, u drugom mladi zaljubljeni par gdje je djevojka pred porodjajem, u trecem penzici sa slatkim bijelim psicem, ima i tulum kod nekih balavaca. Saly (nisam stoposto siguran u ime ali mi se cini da sam ga zapamtio) slavi cetrdeseti rodjendan i deprimirana se povlaci u sobu i pali tv na kojem je reportaza o istrazivanju okamenjenog grada demona. U reportazi jedan snimateljogrebe ruku dok prelazi preko kamenog zida i onda dok snima dalje krv sa ruke kapa direkto jednom okamenjem demonu u usta. On odlazi dalje a demon ustaje i krece prema kameri i sve blize prilazi ekranu tv. Saly ustaje i uspaniceno pokusava ugasiti tv koji ne reaguje onda pokusava da izadje iz sobe ali vrata se nedaju otvoriti. Pogleda u tv i vidi da nema demona uzdah olaksanja i odjednom preko cijelog ekrana demonska faca koji stoji uz nju.(Tog trena sam se toliko trgao da sam izgubio ravnotezu i ispao kroz prozor na kojem sam sjedio, sva sreca zemlja na metar i pol.) Onda opet prikazuju idilicne slike zaljubljenog para i ostalih pa vracaju na rodjendan gdje svi zovu Saly da isjece tortu. Ona izlazi iz sobe normalna uzima noz veliki i prilazi torti. Postavlja ruku pored torte i tad pocinje transformacije. Skacu vene na ruci rastu nokti ona odsjeca svoje prste i pretvara se u demona i pocinje pokolj. Svi koje ugrize takodje se pretvaraju u demone i pocinje ganjanje po neboderu na kom su odjednom svi izlazi zapecaceni. Da ne opisujem sve detalje ganjanja prezivljava samo zaljubljeni par koji bjezi preko krova(ne sjecam se kako) dignuvsi pomocu plina svu unutrasnjost zajedno sa demonima u vazduh.Film se zavrsava tako da su uspjeli provaliti u neku zgradu pored za koju se uspostavlja da je neki studio gdje se ona poradja a svi se ekrani pale gdje se ponovo ide ona scena gdje demon prilazi ekranu. On pomocu zeljezne sipke lupa ekrane i kraj. Ne sjecam se nijednog glumca ali znam da sam film gledao 87 ili 88 ljeto. Pa ako se ko sjeti da ga je gledao i nadje koji je to bio bi zahvalan
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 47
Van mreže

« Odgovor #55 poslato: 31.03.2016. 17:31:10 »

Zvuci kao Demons 2, koji je izasao bas negdje u to doba (1986)

http://www.imdb.com/title/tt0090930/

I da, dobro te sjecanje sluzi - Sally.

« Poslednja izmena: 31.03.2016. 17:33:28 od SuperFrog » Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
ender33
Registrovani

kapetan

Van mreže

« Odgovor #56 poslato: 31.03.2016. 17:41:07 »

Da to je taj, budio sam se par mjeseci vristeci nocu dok me demoni ganjaju...i oguglao na strah...poslije u ratu shvatio da su pravi demoni ljudi sada mi filmovi smijesni...hvala puno
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
ender33
Registrovani

kapetan

Van mreže

« Odgovor #57 poslato: 20.10.2016. 21:23:11 »

Evo mene opet sa pitanjem.Film je iz osamdesetih i u njemu ozivljavaju masine  i napadaju ljude. Pod masine mislim sve mehanicko od tostera u kuhinji do crpke na benzinskoj i auta. Na kraju filma amerikanci (a tko bi drugi? ) unistavaju svemirski brod vanzemaljaca i rjesavaju problem. Masine opet mrtve
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
abacus123
Registrovani
član posade

Ugled: +5/-0
Van mreže

« Odgovor #58 poslato: 21.10.2016. 15:10:38 »

Liči na Kingov film Maximum Overdrive (1986),ali se ne sećam svemirskog broda  Confused

https://www.youtube.com/watch?v=5zYZZuquHOI
Sačuvana
ender33
Registrovani

kapetan

Van mreže

« Odgovor #59 poslato: 21.02.2017. 21:24:31 »

Hvala Abacus, to je bio taj film.
A sada novo pitanje. Ne znam kada e snimljen film ali znam da sam ga gledao davno.
Radi se o velikoj tv kuci u buducnosti koji organizuju tv sou u kojem se igra igra slicna tetrisu i gdje porazeni bude ubijen na nacin koji je odabrao protivnik prije meca, na kraju filma organizuje se veliki mec izmedju dva sampiona na svemirskoj stanici u orbiti i jedan bira da ako pobjedi protivnik bude unisten  nuklearnom bombom zajedno sa stanicom i svima na njoj. Taj mladji je vec bio skoro pobjedio kad je pustio mec i svi su razneseni. Hvala unaprijed ako ko se sjeti.
Sačuvana

sad znam
     da
ništa ne znam
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.022 sekundi sa 23 upita.