SF tim
* 12.11.2019. 00:38:40
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3 4   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pomoć oko jednog starog SF -filma  (Pročitano 21267 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 26.07.2010. 15:39:46 »

Meni je pred očima par kadrova iz filma, ali ništa više. Dvoje glavnih likova otkrivaju zaveru vanzemaljaca i uništavaju im instalaciju, ali ko gi glumi, to je već drugi padež.

Možeš pokušati i da pretražiš naš spisak žanrovskih filmova. LINK
« Poslednja izmena: 26.07.2010. 15:42:24 od dan555 » Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
killercake
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 27.07.2010. 12:58:34 »

Pokušavam na svim pretraživačima, kao da je film ispario, niko od frendova se ne sjeća izgleda da ću morat odustati grrr
Sačuvana
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 09.02.2011. 21:38:45 »

da li je neko gledao film odnosno mini seriju iz 2 dela battlespace?Interesuje me vase misljenje?Hvala.
« Poslednja izmena: 09.02.2011. 21:44:55 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 09.02.2011. 22:11:24 »

Pozdrav, dobro došao. pozdrav

Sve mi se čini da ga je neko pominjao ali sad ne mogu da nađem gde.
Po onome što piše na IMDb treba sebi uštedeti nerve i ne gledati ga. Budžet je samo 1,8 miliona dolara što je za ovakav film ispod neophodnog minimuma.
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 11.02.2011. 12:51:21 »

Po onome što piše na IMDb treba sebi uštedeti nerve i ne gledati ga. Budžet je samo 1,8 miliona dolara što je za ovakav film ispod neophodnog minimuma.

Pretpostavljam da nije vrh ali sam pogledao veruj mi skoro sve od sf,sto valja i sto ne valja pa u nedostatku novih ili kvalitetnijih filmova,ovaj mi je nekako zapao za oko.U svakom slucaju hvala.
« Poslednja izmena: 11.02.2011. 12:55:36 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
Sabbath Rade
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 20.04.2011. 11:28:07 »

Pozdrav,

Vidim da ovde ljudi traže SF Filmove, pa rek'o.....

Naime,

To je jedan SF film koji sam davno gledao, samo se malo sećam radnje filma koja ide ovako:

Dečka i devojku presretne neki policajac, policajac otima devojku i odvozi je u drugu dimenziju.
Dečko se vraća do neke pumpe, bar mislim da je bila pumpa, i sve to što se dogodilo ispriča nekom čiči, čiča mu objašnjava šta je to i daje mu pušku i auto (i mislim sat), auto je oldtimer, bele boje. Čiča mu je rekao da, ako hoće da ode u tu drugu dimenziju, drugi svet, da mora tri puta brzo da vozi između neka dva drveta. On odlazi u tu drugu dimenziju, i spašava je, e sada interesantno je da ona u toj drugoj dimenziji se pojavljuje na TV-u i svira violinu. Još je jedna stvar interesantna, lisice od policajca nisu lisice, nego kao dve šake u kožnim rukavicama koje stežu ono što im je na dohvat ruke.......

Ne znam ništa više, ni ko glumi, ni iz koje je godine, samo znam da sam ga gledao na tv.

Hvala unapred
Sačuvana
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 20.04.2011. 11:55:25 »

Sa ovakvim opisom mešaju mi se Bill and Ted`s bogus journey i Povratak u budućnost ne znam koji deo. Nisam baš od pomoći. Izvini.    Sad
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Sabbath Rade
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 20.04.2011. 13:46:56 »

Nisu to ti filmovi...
Setio sam se još nečega.....
Kao on je negde našao devojku i ona je počela da ga ljubi i ljubi i ljubi i onda se pretvori u neko stvorenje, lice joj se izobliči.......
Sačuvana
robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 09.06.2011. 23:42:26 »

Tesko da ce ti neko pomoci obzirom sa koliko informacija raspolazes.Moze li jos koji podatak?Otprilike kada si ga gledao na tv,jezik na kojem glumci ragovaraju u filmu,da li je i horor ili bilo sta drugo.Voleo bih da ti pomognem jer se i meni ponekad desi takva situacija.

Sačuvana

sima
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 15.11.2011. 17:46:54 »

Gledao sam film a neznam kako se zove bio je pre nekoliko god. na tv avala radnja se odvija u zenskom internatu,oko internata je suma gde je ubica koga zovu fotograf a on je ujedno i inspektor
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 15.11.2011. 18:09:00 »

Pozdrav, Simo.

Da li je film SF, EF ili horor? Koji glumci igraju? Kada je otprilike snimljen? Ako je bio pre nekoliko godina na Avali, sasvim verovatno ga imamo na stranici sa opisima filmova. LINK

Pošto imamo temu za ovakva pitanja, prebaciću ovu tamo.

Uzgred, "ne znam" se piše odvojeno.
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 16.11.2011. 00:07:40 »

Gledao sam film a neznam kako se zove bio je pre nekoliko god. na tv avala radnja se odvija u zenskom internatu,oko internata je suma gde je ubica koga zovu fotograf a on je ujedno i inspektor

Da nije mozda The Woods? Stvarno si bio "skrt" na informacijama, ovaj mi film jedino pada na pamet. Ne secam se tacno radnje filma, mislim da sam ga gledao pre tri ili cetiri godine, tako da mi fotograf, inspektor, ubica nista ne znaci. Da se secam tacno radnje verovatno bih ti mogao vise pomoci. Svejedno pokusaj. pozdrav
« Poslednja izmena: 16.11.2011. 00:12:45 od robi75 » Sačuvana

noiselevel
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 30.05.2012. 00:49:23 »

odakle da krenem? film sam gledao negde, ajd da kazemo polovinom osamdesetih - letnji bioskop/ zimski bioskop ko se seca Smile

kratak opis, po secanju je: ljudi zive u pecini, na cijem se ulazu nalazi kapija. Zivot im traje od rodjenja do smrti, od najranije mladosti do pozne starosti 7 dana.
Odmah po rodjenju se vrsi odabir "ala janicar", bebe se testiraju, i najbolje se uzimaju da se obuce... Obuka se tice dolaska i otvaranja kapije pecine, koja kada se otvore ljudski vek ce trajati normalno i ljudi ce moci izaci na povrsinu.
Da bi se vrata otvorila, neophodno je preci prepreke i resiti zagonetke... e ovde se secam samo partije saha koju junak igra sa gorilom...hmm
na kraju uspeva, otvara vrata, svetlost razbija tminu pecine, junak izlazi i govori sebi: "sada moram da smislim kako da potrosim preostalih 35000 dana..."

ajd da vas vidim

Sačuvana
kaa
Registrovani

admiral

Ugled: +15/-0
Starost: 43
Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 30.05.2012. 02:00:59 »

Citat: dan555;21276605
U pitanju je odlični kratki film "Potraga" (Quest) iz 1984.
Svojevremeno i sam sam ga dugo tražio i najzad uspeo čak i da ga skinem sa nekog sajta. Na žalost, snimak je očajnog kvaliteta. Sad

- koincidencija?
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 30.05.2012. 15:33:33 »

Ovo : http://www.imdb.com/title/tt0086162/

http://www.youtube.com/watch?v=eyapdmEfa9E

Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 [2] 3 4   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.024 sekundi sa 23 upita.