SF tim
* 01.04.2020. 10:04:12
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 5 6 [7]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Welcome to SF team forum  (Pročitano 43633 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #90 poslato: 26.02.2015. 14:06:53 »

pozdrav Их, да си нас видео кад смо били у пуној снази. vezbam weight_lift igra
Сада је, канда, време форума прошло па смо веооома успавани.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
pathogengreen
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #91 poslato: 07.03.2015. 18:57:13 »

Pozdrav svim ljubiteljima SF-a.Pregledao sam sadržaje i sve je ok samo što fale posetioci a to već znate i sami,pa sam hteo da postavim pitanje da li je moguće postavljanje linkova ka sf knjigama jer mislim da bi to bio siguran način za ozivljavanje sajta.Konkretno ja sam prikupio jednu solidnu kolekciju koju trenutno aploudujem na Megu da se ne bi zamajavali sa mrtvim linkovima.Knjige sam poskidao sa raznih foruma koji imaju puno i sf knjiga i sf ljubitelja .Knjige su naravno razbacane pa mislim da bi jedno mesto gde je sve to skupljeno sigurno mnogima skrenulo paznju a samim tim i na ostale sadrzaje sajta.Ja sam mislio da ovo postavim na neki od foruma sa kojih su skidane knjige ali mi je ovaj sajt,forum kako god najlogičnoje mesto.Toliko od mene za prvi put
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #92 poslato: 07.03.2015. 21:03:52 »

Добро дошао. pozdrav

За постављање линкова имамо потфорум SF za dž. - Download (једна од тема је и Linkovi za E-knjige али треба имати на уму да нисмо варез сајт па ни пиратерију не подржавамо. (ово напросто морам да напишем)

Неки људи су направили фине колекције жанровских дела и ставили их на један сајт, рецимо члан Опанак (или беше Тенген)  је на 4shared на свој налог поставио гомилу дигитализованих књига (изгледа да су му укинули налог).

Бирај сам да ли ћеш отворити своју тему или линкове стављати у неку већ постојећу.
Sačuvana

pathogengreen
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #93 poslato: 08.03.2015. 08:47:04 »

Interesuje me još jedna stvar,ako bi se otvorio jedan nalog konkretno na Megi(50gb)na kome bi se postavila jedna biblioteka ali ne da se ostavljaju linkovi vec pun pristup(znaci i korisničko ime i lozinka)kako bi korisnici mogli da je dopunjavaju da li bi to dovelo do zloupotreba tipa brisanja već postojećih knjiga ili nešo slično?
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #94 poslato: 08.03.2015. 12:55:45 »

Моје искуство је да су ретки људи који желе да се прихвате посла у овом виртуалном свету тако да не очекујеш превише од те идеје.
Ми смо имали срећу да се овде нађе група таквих вредница али то је прошло време.

А злонамерних има увек и свуда тако да мислим да није мудро јавно дати податке за приступ.

Такође, пошто су то пре свега пиратске копије можеш рачунати на то да се неко побуни па ти Мега (или било који други сличан сајт) укине налог.

Мислим да идеја такве библиотеке може да функционише само у затвореном кругу корисника. Нешто као вид размене књига, часописа и стрипова.
Sačuvana

pathogengreen
pripravnik

Van mreže

« Odgovor #95 poslato: 08.03.2015. 16:54:14 »

Hvala na savetima,ja ću za par dana da aploudujem ovo što imam pa ćemo da se čujemo da bi videli kako to može da se organizuje s obzirom da ja baš i nemam previše iskustva oko toga, a vremena i volje svakako imam.
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +61/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #96 poslato: 08.03.2015. 17:10:00 »

pozdrav Ako imaš spisak knjiga postavi ga na "E-knjige."  pa da uporedimo. Elem, svi ovde već imaju zavidne e-biblioteke pa da uporedimo.

I da se  ne mučiš da postavljaš duplikate  Wink

Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 ... 5 6 [7]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.016 sekundi sa 23 upita.