SF tim
* 25.08.2019. 08:48:01
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: O fudbalu i hrastu; radna verzija  (Pročitano 17908 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 17.05.2010. 23:39:49 »

Jel' dozvoljeno da se "šapuće" ????

Recimo: svi umešani imaju neke veze sa žrtvom - svima uništio život (karijeru) ... ? A i ženu,kao, on ostavio ...?

Koji horor ! A onda se svi našli tamo sasvim slučajno ...

Priča mi se opasno sviđa. I stil - ko da slušam ispovest ... pa me još vuče da čitam ... ali me ubi radoznalost ko su drugi likovi (radoznalost mi velika mana  Embarassed grrr ) i sad mi se razmahala mašta da popuni "rupe". Ali to nije TO. Treba ti da mi kažeš  Crying or Very sad
Sačuvana

Bog čuva budale !
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Ugled: +5/-2
Starost: 48
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 24.05.2010. 01:52:44 »

Nema šaputanja, to je samo za specijalne prilike!

Biće Hrast "trolist", ali se oni ipak nikako nesmeju znati.

pozdrav
Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 25.05.2010. 16:12:36 »

grrr Evil or Very Mad Sadisto !!! Gde je nastavak ?  Ti si zabušant   cmizdravac a ja čekam ...

Sačuvana

Bog čuva budale !
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 25.05.2010. 17:58:50 »

Izvinjence sa šlagom,ni teoretske šanse nema da se 'Hrast' renovira na prečac. Ubise me muskatlje,ćurke i 'Ravnozemci'.Ako će glad znatiželje biti zabunjena hladnim predjelom,onda,doćiće do uplitanja tri priče,Paž lutkica,Majmun,Magarčina,svako svoje priča,igranka klaustrofobije i lošeg dana,za svakog ponaosob.Potka naravno ostaje ista.U planu je poduži detaljan opis vožnje od Pojila do budućeg Hrasta.Troje ćute u autu i dok sviće prate recke nasred puta,četvrti ronda u gepeku.Taj nema svoju priču...
Sačuvana

Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez - "When you have to shoot, shoot, don't talk"
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 25.05.2010. 19:04:39 »

...Ustvari,fudbaleru će biti pridodata još po koja ogavno pragmatična crtica,tek tolko da se glavni likovi osećaju potpuno ugodno po učinjenom gnusnom zločinu.Božanska pravda,ni manje ni više,ako se to tako kaže - Starozavetna.Tek da se vaservaga vrati u liniju.Personifikacija zla naspram nas resto,samo grešnih.Nego,jeste mi Hrast drag,ti likovi i bes,ali imam po meni i jačih ovde nakačenih,pa ipak Hrast koji je žanrovski donekle spam ovde budi jače reakcije.Mene zarad,molio bi za razjašnjenje.A pa pa!
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #35 poslato: 26.05.2010. 09:43:30 »

jeeee Važno je da ne odustaneš od pisanja !

(Šap-šap: Jel' može fudbaler da bude, ono, baš gad ? Recimo - prodao utakmicu  Twisted Evil Wink a žena ko' neki rod nekome iz suparničkog tima ko se zbog utakmice ubio ???? Joooj što volem kad me neki tekst ponese  Twisted Evil )

Oops Izvini, zaboravna baba  Embarassed Nema šaptanja ...  grrr Crying or Very sad
Sačuvana

Bog čuva budale !
vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 76
Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 26.05.2010. 09:53:29 »

Aman, Glorija, pa prodao je utakmicu. grrr grrr grrr
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #37 poslato: 26.05.2010. 10:02:23 »

Shocked Zar i u sportu ima toga ????  Shocked grrr ljutko udri

Mislila sam da to proširi malo i doda neki horor element ... samo sam lenja da pišem  Embarassed A čovek i zabranio šaptanje ...  Rolling Eyes
Sačuvana

Bog čuva budale !
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #38 poslato: 26.05.2010. 23:33:17 »

Recimo to ovako,fudbaler je novcima od nameštaljke ušao u zelenaški posao i zaradio svoj prvi milion.Petnaesti mu se namestio izuzetno lukritivnim rentiranjem tajladndskih dečkića.I baš mu nekako tih zimskih dana kreće sve nizvodu,noga kojom je 'promašio' penal odjednom postaje svesna sebe i jako je peče savest pa beskrajnim svađama sa fudbalerom bezuspešno pokušava u njega uliti zrnce humanog.Što ga naravno izluđuje sve više jer svakim danom,još po neki ud,organ ustaje na 'savesnu' pobunu dok na kraju...
Sačuvana

PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #39 poslato: 26.05.2010. 23:49:37 »

...mozak ostaje usamljen i krajnje uvređen potpunim fijaskom održavanja fudbelerovog 'etičkog' sklopa,reši,da se osveti neposlušnicima.Odstraniće ih,jednog po jednog!Ali kako to nemože sam,reši da na jednom mestu okupi tri osobe koje bi to za njega odradile,očas posla,svaki iz svog razloga.Naravno,oni nemaju pojma o planu.Plan fudbalerovog mozga,je perfektan i on likuje kako je uspeo da skrije ideju od resto tela.Znam i šta ću sa Pažicom i Magarčinom,al neću da vam kažem!Hi,hi,hi...
Sačuvana

Drndara
Registrovani

kopilot

Ugled: +5/-0
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #40 poslato: 27.05.2010. 00:05:58 »

E ovo je i za mene novost grrr
E jesi ....... kaži sad sve kad si poč'o. ljutko
Sačuvana

Šta je gore to je gore, sve ostalo je dole.
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 27.05.2010. 13:00:47 »

Ko ono reče da ova priča nije fantastika ?

Koji trip  Shocked Ako uspeš da to odradiš ... biće bomba ! I biće - roman, jer definitivno ne može da "stane" u "priču" ako će i drugi dobiti detaljan opis sa životnom pričom.
Sačuvana

Bog čuva budale !
PanzerPedjys
Registrovani

član posade

Van mreže

« Odgovor #42 poslato: 14.06.2010. 00:11:55 »

Ustvari,ništa odatog,nisam lenj ali Hrast mora ostati jednostavan.Ni fotka,samo naznaka besa.Baš kao u prvoj verziji.Doraditi,da,ali sa ni jednom novom informacijom.
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.019 sekundi sa 23 upita.