SF tim
* 25.08.2019. 23:10:37
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Heroj Sal u borbi protiv napasti V  (Pročitano 4171 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 29.12.2006. 21:44:00 »

Evo da kopiram svoju pricicu ovde, da tamo u birtiji ne padne u zaborav predhodnih stranica....

Heroj Sal u borbi protiv napasti V

...Lucin komentar, popracen cinickim sjajem u ocima, bio je upucen Mr Dan-u.
Krici uzasa  male Lin su zaparale nocno nebo iznad atlantika, tresuci malu jahtu svojim intenzitetom.
"O-o-o on je mrtav, Luci je mrtav" glasom neverice  Mr Dan prekida Lin-in krik.
Zagledavsi se hladnim i preciznim pogledom u les, Mr Garwor je presekao mucnu tisinu konstatacijom " Glava mu je odvojena od trupa, jednim hirurskio preciznim rezom. Niko nije ni video sta ga je snaslo. Jadnik. Lin, molim te nadji krpu i plutani cep od vina da mu zacepim krvarenje iz vrata, a ti krpom pobrisi ovu silnu krv sa palube"

Lin je pala u nesvest, tresnuvsi svom silinom o drveni pod palube.
Master, ocito trgnut iz sna i ceskajuci svoju gustu bradu, izusti
"Jos jedan, a? A nismo ni u bermudskom trouglu. Sto ne zovnete mr Sal-a?.Vracam se na spavanje..."

Prisutni su se zagledali u neverici. Kako se samo toga nisu setili?

Lin, kojoj su par samara i kofa vode pomogli da se vrati iz zemlje snova, poce traziti mobilni telefon po svojoj tasni, koja je bila ulaz u neku dimenziju velicine robne kuce.
U njenoj tasni se nalazio lanac butika, fabrika sminke, saloni za negu tela i naravno Dzej, koga je beskrajno mrzela, ali nije ga znala izbaciti jer te "tehnicke" stvari se nisu slagale sa njenom neznom zenskom prirodom.

Konacno je pronasla svoj mobilni u malom mobil shopu odmah na pocetku tasne i pozvala Mr Sal-ov broj, koji je memorisala u VIP folder.....

Mr Sal, u svojoj dimenziji kroz koju se ulazilo iz hodnika kroz spajz sf birtije na krstarici, prico je i slusao viceve kraj sampanjskog vodopada.
Na stolu pod vedrim i suncanim nebom, bile su predane razne djakonije, od brda ruske salate, beskrajno goruceg rostilja sa mesom koje je pecenim kad se skine sa istog (Mr Sal se ponosio na tu ideju koju je u svojoj dimenziji skontao), paprike punjene sirom itd...

Sam vodopad od sampanjca, koji se besumno urusavao u jezerce mehurica i pene, davao je tacnu temparaturu rashladjivanja
Nevidljivi zvucnici koji su lebdeli u vazduhu i svake sekunde menjali lokaciju, svirali su Mr Salovu omiljenu muziku.

Oskudno odevenih desetak devojaka slavenskog porekla svojim kikotom su samo nadopunjavale atmosferu. Ostalih desetak, koji su se kupali u jezercetu sampanjca, ceznjivim pogledom su dozivale Mr Sal-a da im se pridruzi..

Nije znao da li da napusti masazu bezbrojnih malih i neznih ruku i skoci u jezerce, ili da se okrene na ledja i dozvoli masazu prednjeg dela , kad mu zazvoni Samsung X200 kraj uva.

Izraz sene i besa preleti Mr Salovim licem, dok je slusao uplakanu Lin koja je jecajuci objasnjavala njihovu situaciju.

Zavrsivsi razgovor, Mr Sal je naredio prisutnim devojkama da mu donesu uniformu i pripreme motor, sto je izazvalo zamor razocaranih zenskih glasova...
Kopcajuci mu uniformu i zatezuci opasac, devojke su ga sa molbom u ocima preklinjale da se vrati sto pre.
Napokon, najlepsa od najlepsih mu je svecano i sa strahopostovanjem okacila amblem na levu stranu grudi, amblem SF tima...

Uzjasuci mocni motor, Mr sal je poslao poljubac okupljenim devojkama, od cega su pola pale u nesvest.

Skinuo je prasinu sa natpisa Cvena Zastava-Kragujevac sa kontrol panela motorcine i pritisnuo start, zatim ukucao koordinati i dugme
"interdimenzionalni skok"..

Na palubi yahte, Mastera je opet probudilo nesto...trebalo mu je par sekundi da shvati da je stigao Mr Sal.

Blesak bele svetlosti, popracen snaznim pucnjom, su najavili dolazak njihovog druga.
Tresnuvsi snazno motorom o palubu, Mr Sal je sisao sa istog i skinuo kacigu.

"I am the law". Reci su odzvanjale na palubi

"Ima li ko pivu?" su mu bile pozdravne reci izgovorene okupljenima.
Nije bilo razloga za pozdrav.Znali su se oni. Jako dobro.

Drhtavom rukom i uplakanim ocima Lin je pruzila pridoslici konzervu
rogonje.

"Dodaj i meni jednu, molim te" cuo se masterov glas.

Nakon ispijanja piva, iniciran zdravicom nad mrtvim telom druga, Mr Sal se bacio na posao.

Iz pregrade motora, koji je na sebi jos imao raskomadane vunene udove teletabisa kao dokaz pohoda u T-dimenziju, izvadio je aparat zvani V-hepek.

Ukljucio ga je i na displeju nesto ocitavao.
Brz kao nindza u ponoc, Mr Sal je sletio u podpalublje i zadrzao se nekoliko milisekundi, da bi se vratio brze nego sto je otisao, noseci V-a jednom rukom za vrat.

Evo ga, ladnim glasom je izustio Mr Sal.
Poceo mu je kidati udove i cupati kosti iz lezista, izazivajuci u maloj gnjidi neljudske krike...dao mu je sredstvo protiv nesvesti, produzujuci agoniju V-a do cetvrtog jelena iz konzerve.

Trup bez udova, vilice i jednim okom je bacio preko palube, belim ajkulama koji su se tu vec okupljale i omrsile V-ovim nogama i rukama.

Linice sreco, aj mi plz iz motora donesi reanimator, prisivac glave i litar loze...
Lin je pozurila da ispuni zadatak, sto zbog svog mrtvog druga koji ce oziveti, sto zbog Mr Sala, njenog licnog heroja...

Izvadi sada cep iz Lucinog grkljana i saspi mu celi litar te loze u grotlo.Dodaj jos par jelena.

Prisutrni clanovi iz sf tima su se cerekali, unapred uzivajuci Mr Salovoj zajebanciji, znajuci da je on majstor za te stvari....

Kako ste vi muskarci samo zli i iskvareni.Mr Sal, ja bi tebe sada najradije...Lin nije zavrsila recenicu. "Sta Linice?" odgovorio je Mr Sal seretski, izazivajuci smeh kod prisutnih.

Mr Garwor, sa cigaretom u ustima, vec se dao na posao.Nabio je grlic flase bezglavom drugaru u zdrelo, i posmatrao kako se bela tekucina uz glu-glu sliva u zeludac.

Master je vec opvarao pivo za istu namenu, usput se obilno sluzeci istim.

Po zavrsenom poslu, Mr Garwor se oteturao nazad i izustio "Aj sad, Mr Sal...bice pijan ko letva, a nece se secati da je ista pio"

Salva smeha je protresla yahtu.

Prisivacem glave, Mr Sal je vrnuo glavu na mesto, uz asistenciju Lin, koja se i dalje durila nevesto, jer Mr Salovom namazanom oku nije promakao trag smeska na njenom lepom licu.

"Gde sad Miss Pikax kad treba" promrmljao je Mr Sal "kako se ovo kino pali? aha, evo ga....

Nakon izvrsene reanimacije, svi su se sklonili u stranu.

Mr Sal je zajahao motor i stavljajuci kacigu, objasnjavao
"Bice potrebno par minuta da dodje sebi, nakon cega ce opet pasti u komu od cuge.Snimite mi to i siljnite fajl interdim mailom.Bas bih voleo videti. Odoh sada,zurim. Nije spomenuo da ga iz njegovih vrata na kraju hodnika kojim se dolazi kroz spajz sf tim birtije na krsti ceka pola moskovskih lepotica....Seretski se nasmesio u svojoj sebicnosti.
"Bice dana kad cu ih pozvati kod mene, prvo da se ja ispucam" dao je sebi obecanje.

Radost povratka mu je pokvarila misao o Mr Buflinim vratima u hodniku.
Neljudski krici iza istih nisu prestajali.Ponekad ga je susretao u hodniku, obliven krvlju i sa dvoglavom sekirom preko ramena.
Na upit, tajanstveno je odmahivao glavom i zvao na pivo...

"Zar vec moras? " pitala je stidljivo Lin...

"Asta la vista bejbi" namignuo joj je i posao.

SmileSmileSmile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
BUFLA
Mesar

kopilot

Ugled: +0/-0
Starost: 31
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 30.12.2006. 15:41:33 »

LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
zasto imam osecaj da RL LL nije takva
ali me ovo podseca na one stare detektivske price Laughing
Sačuvana

Blood, honor, loyalty....above all!
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 20.09.2009. 14:00:22 »

Svi muskarci su u snovima heroji. Samo sto ti svoje snove zapises i stavis na net. Nema veze i dalje je super pricica.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 20.09.2009. 17:33:03 »

Ma ova pricica je nastala bez veze kada sam poceo pisati post, a post se oblikovao u ovo...a inspirisano nekim likom koji je na krsti celi sf tim vredjao i zezao i tako... Smile

Hahahah...gde ovo iskopa samo... Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 20.09.2009. 17:36:55 »

Kada sam procitala Mitra onda sam krenula redom da citam tvoje price.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.016 sekundi sa 24 upita.