SF tim
* 14.11.2019. 02:35:40
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Scenario za Avatar ukraden Predragu Urosevicu?  (Pročitano 17662 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 10.05.2010. 20:56:20 »

Divno!!!  Rolling Eyes
Još jedan koji voli da se svađa!!!  grrr
Šta je to sa ljudima danas?  Shocked
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 10.05.2010. 21:00:17 »

Pa kad smo tako ljubazni... prosto iritiramo. Laughing
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
plotz
Registrovani

predsednik

Ugled: +16/-0
Starost: 50
Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 10.05.2010. 22:40:35 »

Zaboravili ljudi da komuniciraju,pa im prosto neprijatno kad nisi obasuti nipodaštavanjem,šta`š izgleda smo retro SF po njihovim merilima Cool
Sačuvana

ako kaniš pobijediti nesmiješ izgubiti!!
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 10.05.2010. 22:56:36 »

Nego, ima li negdje nekog urednika. Nakupilo se u ovoj temi nekog mudrovanja, treba tu malo struganja, brisanja i ribanja.  Mr. Green
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 10.05.2010. 23:18:51 »

Pa ima, navataj u SD Endera gurua. Razz
Nisam se ja rodio sa metlom. grrr
Sačuvana

vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 77
Van mreže

« Odgovor #35 poslato: 11.05.2010. 00:37:40 »

Ne brigaj, Manfrede. Ovde sve pršti od tolerancije i ksenofobije. Malo se opusti i proći će ih. Moje iskustvo je da svi hitaju da se predstave svojim postovima, a to je tako... virtuelno. Naravno, domaći vrisnu "Dođoš!" i eto nevolje. Ali, svako čudo za tri dana, pe će i ovo tako.
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 11.05.2010. 00:42:30 »

Vanaxe, nemoj da kvariš lep utisak koji imam o tebi od našeg susreta. Niko nema razloga, ni prava da skače na ljude koji im samo požele dobrodošlicu. To je nekulturno i glupo.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
vanax
Registrovani
admiral flote

Ugled: +28/-3
Starost: 77
Van mreže

« Odgovor #37 poslato: 11.05.2010. 01:13:47 »

Izvinjavam se, ali lepu ste mu dobrodošlicu pripremili. Tako ste i mene dočekali. Niste sasvim nevini kad se nešto tako dogodi.
Sačuvana

Između rođenja i smrti, najčešće zaboravljamo život
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #38 poslato: 11.05.2010. 01:35:14 »

Kako reagovati na to što je Manfred na, ovde uobičajenu, dobrodošlicu tamo gde je napisao prvu poruku odbrusio da je to spam (ne bukvalno ali u tom smislu)?

Nije obaveza da napiše nešto o sebi, ali kada to izostane, možemo ga pozdraviti samo u temi u kojoj se javio, u ovoj. Nema razloga da odbije dobrodošlicu, što je uradio. Krajnje neobično i prilično nepristojno. Barem za moj osećaj pristojnosti.

U ovom slučaju ne osećam da smo ga napali zato što je novajlija na forumu, već smo reagovali na njegovo "šta ti tu meni 'dobro došao'"-stil.
Čovek se pojavio na našem forumu i želimo da mu poželimo dobrodošlicu, šta je to toliko strašno?

No, već je bolje, vidi se da želi da pomogne. Valjda će posle ovog lošeg početka uslediti za njega ugodan boravak na našem sajtu.
Sačuvana

valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #39 poslato: 11.05.2010. 02:00:22 »

Ja te hvalim Ti me kudis. Vanax

Tebe smo lepo docekali sve dok nisi toliko strogo sredio coveka da jos vida rane. Ne mora on, nikada vise da pise al to i sad smatram, da nije bilo lepo.
Ima dosta prostora za sva pisanja. Ni Vasa nece ostati za vekove al imamo za njih bolje zelje.

Druzenje u realnom zivotu je prosirilo neke vidike al reci mi deo gde da se prevaspitam. Pozeleo sam coveku il mozda zeni (nisam video taj podatak) dobrodoslicu i on meni da to nema veze sa temom.
Sa jedne strane je u pravu a sa druge gde je tu kultura i postovanje clanova foruma.

Nazvati Mastera muzjakom i terati ga sa topika a takodje i mene je vrlo uvredljivo. On se ponasa tako al zar samo ja to vidim.

Kasnije svakome godi da cita nesto od pismenog coveka al to nije nikako dovoljno da neko bude dobra osoba. Mozes Ti da ga cenis daleko vise nego mene, lako ces snjim naci dodirne tacke, makar i dobrodoslicu.
Ja Ti prepustam svoje mesto i da ga castis picem i jelom.
Zasluzio je jer je doprineo na bolji nacin Tanjicinom pisanju.

Zao mi je sto te ja pohvali u jednom postu a tako da mi uzvratis.

Ja sam doziveo dva puta smrt i samo mi je zena bila u tom trenutku dovoljna. Znam da delim samo ljubav i cenim kulturu jer je to samo bitno.
Nacitan covek moze da bije svog oca, psuje, pljuje po vrednim stvarima i sta mu vredi obrazovanost.
Smrt jos nije pogledao u oci, neke stvari koje smatra manje vrednim, zao mi je, gresi. Nek uputi osmeh prodavacici i ona je ljudska dusa.

Preispitaj se Vanax, retko si dobar covek al s ljudima nastupas sa visine, nemoj pad da zaboli.

Sačuvana

S verom u Boga
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #40 poslato: 11.05.2010. 02:15:50 »

Aj' dosta, može?
Lična neslaganja i nesporazume na PP, molim.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 11.05.2010. 10:19:59 »

Shocked grrr A nikom nije palo na pamet da čovek samo neće da spamuje ?

Svi smo toliko oguglali na spam da spamujemo i sami sebe  Evil or Very Mad Wink Možda je negde drugde žestoko "izriban" zbog spama ? (Verovatno nenamernog, a ne kao neki ovde, npr. baba koja prosto ne sme da dozvoli da spam zaobiđe njenu personu  Shocked Twisted Evil pa sad siroti čovek postupa kao onaj što ga vatra opekla pa i na 'ladno duva ? )

Rođen sa metlom ili ne, gazda Dan će morati da čisti  Twisted Evil Ostali se baš ne pokidaše od želje da pomognu (baba je poznata kao neradnik pa je i ovog puta "preskočite"  Rolling Eyes Embarassed )

Mala pomoć: ovo je  poster_spam   citaj bre
Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.021 sekundi sa 23 upita.