SF tim
* 19.10.2019. 14:05:50
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Andjeli na ivici kocke šečera  (Pročitano 20428 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #45 poslato: 13.03.2010. 15:51:25 »

heheheh... pa zar nije i Hemingvej bio takav?  Mr. Green

Da, da... a sajt nije propao zbog neodrzavnja, nego zato sto se nije imalo sta odrzavati... Smile

Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Van mreže

« Odgovor #46 poslato: 13.03.2010. 15:54:00 »

Govorim o sajtu, naslovnoj strani a ne o forumu. Razz
Nisi ni jednom promenio sadržaj naslovne strane. Još uvek stoji ono što si napisao na samom početku. Lenja bubo! plazenje
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #47 poslato: 13.03.2010. 16:08:12 »

Onda Tanjica ponudi svoje pisanje (ja znam da nije lako poturiti se sudu javnosti, ali je to tako i nikako drugačije). I ti tekstovi budu pitki, dobiju "tapšanje po ramenima", a onda izdavač pozove mene da dam neki sud. Šta ćete, izdavači ni ne treba da čitaju, oni moraju da znaju ko to može dobro da uradi umesto njih. Ja napišem da je "Trkač" priča koja dobro počne, a onda se pretopi u Crvenkapu (naravno, to i svi drugi primete, ali ne kažu da to nije dobro). Ja sam spreman da to napišem, da ponudim na uvid sličnu priču koja je objavljena pre petnaestak godina (ali bez Crvenkape) i tu stanemo.

Moram da se ne složim sa tim da smo "stali". Ja sam ti slala ispravljenu verziju Trkača još dok si bio u Americi i i dalje očekujem odgovor. Trenutno sam zaokupljena drugim projektom koji mi je Sivka naručila i koji sam joj obećala za mart. A ja ne volim da obećam pa da ne ispunim.  grrr
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Van mreže

« Odgovor #48 poslato: 13.03.2010. 16:11:53 »

eMa ne stojim ni ja, iako zaista nemam nekih ambicija da zeznem Hemingveja. Mislim, tesko da bi ikad od pisanja mogli svoj tramvaj da kupite...

Bojim se da ne razocaram svojim zadnjim projektom, koji ce uskoro bidne gotov... mislim, nisam nikako mogao da odolim s hororom...al bas nikako... Laughing

Mr Dan, za naslovnu torpa... sve kontam da ne treba menjati konja koji trku dobija... mislim, dobijao je... Smile
« Poslednja izmena: 13.03.2010. 16:16:35 od Sal » Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.014 sekundi sa 23 upita.