SF tim
* 13.11.2019. 04:08:23
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Najprodavanije knjige...  (Pročitano 9900 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 23.12.2009. 18:45:10 »

Izgleda da kod nas "ne pali" na srpski način.
Eto, Malteški Šišmiš je srpski vampirluk, ali, koliko god sam se nadala, nije se baš proslavio.
Ko god da pročita, hvali, ali se ne prodaje kao što vidim da se prodaju neko mnogo lošije knjige.
 grrr
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 23.12.2009. 19:24:11 »

Poklonio sam "FiFmiFa" rodbini i očekujem da mi jave utiske. Baš me interesuju, jerbo oni em nisu neki ljubitelji knjiga, em su im vampiri i vukodlaci potpuno strani.

Prodaje se samo ono što se reklamira. Sad
Malopre u knjižari bejah svedok da žena traži "Konstantinovo raskršće" samo zato što je Deksa dobio nagradu. Ja kažem ko je pisac i pod kojim nikom može da ga nađe na netu, pomenem naučnu fantastiku i horor a žena se zabezekne. Na kraju je komentar bio samo - "ali jeste dobio nagradu...?"
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
sivka
Eta Carina
admiral

Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 23.12.2009. 19:26:38 »

Da, da, reklama je čudo.
Po svemu sudeći ima da zovem neke jako čitane novine, časopise i da vidim gde da reklamiram.   Cool
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 23.12.2009. 19:32:26 »

A da mi pronesemo aber kroz grad da se pojavio manijak koji pije krv usamljenim osobama po Beogradu, u gluvo doba noći, i da je došao iz nekog sela u Šumadiji, a uz njega je i neka opasna dlakava žena?  Laughing
Za više informacija obratiti se Tardisu. Mr. Green
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 23.12.2009. 20:44:47 »

Ma mozemo da snimimo mali dokumentarac u stilu Vestice iz Blera i pustimo ga u promet pa ce klinci da se popale mozda i na knjigu.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
sivka
Eta Carina
admiral

Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 23.12.2009. 20:50:05 »

A da mi pronesemo aber kroz grad da se pojavio manijak koji pije krv usamljenim osobama po Beogradu, u gluvo doba noći, i da je došao iz nekog sela u Šumadiji, a uz njega je i neka opasna dlakava žena?  Laughing
Za više informacija obratiti se Tardisu. Mr. Green

Ma mozemo da snimimo mali dokumentarac u stilu Vestice iz Blera i pustimo ga u promet pa ce klinci da se popale mozda i na knjigu.

:bravoo: :bravoo: :bravoo: :bravoo:

Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 23.12.2009. 21:08:27 »

... okačiti na Yutube, "propustiti" kroz fejsbuk, krstu, i na sve adrese koje imamo ...

"Proradio" inženjer organizacije rada  grrr Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Odmah sve pretvorim u "projekat" (uostalom, projekti "van fabrike" su mi specijalnost  Twisted Evil )...

Sreća da deda mora na čat inaće bih vas smorila i podelila zaduženja  Wink Twisted Evil

To što nisam pročitala knjigu nije moja greška (ako mogu "kritičari" da rade bez čitanja ...  Twisted Evil )

Bez zezanja, ovo bi moglo da uspe. Koliko razmišljate pre nego kliknete na link na Yutube ? 1-3 minuta slajd-šou nije teško napraviti u Wordu ... Muzika "zagrobna" ... Okači se i link je dovoljno ostaviti na Krsti ...
Odoh ja pre nego počnem pisanje "scenarija"  pozdrav Laughing
Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.017 sekundi sa 24 upita.