SF tim
* 25.04.2019. 05:59:15
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Priča za SF tim  (Pročitano 25193 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 30.11.2009. 00:44:55 »

Ender, onaj nas elder, je ocito zauvek otisao i pre "nove generacije" sf timovaca...tako da ne znam uopste o cemu dilema i prica.
Meni je isto jako zao sto nas ostavi, jer od njega smo zaista mnogo ucili..ne samo u sf domenu.

Sreca, pa dodje ta ista "nova generacija" sf timovaca....SmileSmile

Kviz, Vektor, i sve ostalo ipak radi dalje...mozda osakaceno, ali uspesno shepa .

Ili trci...ko kako vidi....i konta.

Ender , bibliotekar ce uvek biti nas, ali i bez njega idemo dalje. Ne sto zelimo, nego sto moramo.

Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #31 poslato: 30.11.2009. 00:46:43 »

Tanjice, cekamo sledeci rad. SmileSmile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 30.11.2009. 00:52:35 »

Pa sad je na tebe red. Daj te andjele da procitamo. A meni se blizi januarski ispitni rok i nadam se da cu posle njega jos samo diplomski i da se manem vise studiranja u ovim poznim godinama. U prevodu moram da ucim pa ne smem da zapocinjem nista iako mi se ideje roje po glavi kao lude.   grrr
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 30.11.2009. 02:36:54 »

Ideje zapisi negde, lageruj ih u sef i kad bidnes imala vremena, ukazace ti se te iste ideje kao bogatstvo, kao skrinja nekog zakopanog blaga.
 Smile

A ta moja prica, o Mihajlu i Gavrilu (sve go alkos i klosar, ali ipak odani vrhovnom sefu, koji ih je oslobodio 10 vrhovnih direktiva (njihove radosti i srece) samo da odrade zadatak na zemlji, bitan ) ce malo da saceka jerbo sam odradio tek 30 stranica, a radnja mi na pola.. SmileSmile

Ima i love story... SmileSmile

Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 30.11.2009. 02:40:23 »

Ajde ovako.. Smile

ideju za pricu (predlozak u dvadesetak redova) mi siljnji, a ja tebi zauzvrat isto... Smile

moze??? SmileSmile

« Poslednja izmena: 30.11.2009. 02:42:00 od Sal » Sačuvana

Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Van mreže

« Odgovor #35 poslato: 30.11.2009. 21:07:04 »

Naravno da moze. Samo malo sacekaj da se sredim sa ovim stomakom posto mi je sad i temperatura skocila pa sam sva ko pijana. Inace ja ne radim po nekom konceptu za pricu, zato cesto imam greske. Uglavnom pricu smislim u glavi i umem da je menjam dok je pisem.
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 30.11.2009. 21:34:19 »

Pa sad je na tebe red. Daj te andjele da procitamo. A meni se blizi januarski ispitni rok i nadam se da cu posle njega jos samo diplomski i da se manem vise studiranja u ovim poznim godinama. U prevodu moram da ucim pa ne smem da zapocinjem nista iako mi se ideje roje po glavi kao lude.   grrr

U pauzi ocenjivanja testova, samo ću ti reći da bih jako volela da sam na tvom mestu.   cmizdravac grrr grrr grrr
Sačuvana
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Van mreže

« Odgovor #37 poslato: 30.11.2009. 22:28:09 »

Ma daj bre pa ti si to na vreme zavrsila. Ja sam luzer koji studira losiju skolu u 30. godini, i to sa dvoje dece.  grrr
Sačuvana

elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 63
Van mreže

« Odgovor #38 poslato: 30.11.2009. 22:29:01 »

Svetlosti!
  Imas sansu! Spremaj doktorat!    svetac
Sačuvana
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #39 poslato: 30.11.2009. 22:46:57 »

Ma daj bre pa ti si to na vreme zavrsila. Ja sam luzer koji studira losiju skolu u 30. godini, i to sa dvoje dece.  grrr

Ne, ne poenta je bila da bih ja x puta radije polagala ispite i rešavala testove nego da pravim, pregledam i ocenjujem testove.  grrr

Svetlosti!
  Imas sansu! Spremaj doktorat!    svetac

Ne možem dok ne ocenim testove.  cmizdravac
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +59/-2
Van mreže

« Odgovor #40 poslato: 01.12.2009. 00:21:59 »

Ako ti treba pomoć ... pokušaj sa bacanjem parice  Laughing Laughing Laughing

Tanjice, šta meni fali  ? Večiti apsolvemt  Laughing

Ipak, teže je ocenjivati ... ako padneš - sam si kriv (a sebi lako oprostimo i gore stvari) a ako "oboriš" - ima da te mrzi i to jako  Rolling Eyes Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 19.12.2009. 15:39:18 »

E, a sad ja...
U gužvi u kojoj sam bila, a ni zdravstveno uravnotežena, nisam htela da čitam priču.
Jutros sam je pročitala.
Kao interna priča - odlična je.
Za sve dalje, traži doradu.
Mislim da bi bila šteta da ostane samo kao interna priča. Ja ovde vidim scenario za roman. Jeste, zahteva dosta rada, vremena, ali bi vredelo da se potrudiš.
Prvo bi morala da razbiješ priču na poglavlja, a zatim da razradiš detalje i naravno likove. Obavezan uvod.
Ovaj tekst bi mogao da bude roman od 400-500 strana. SF Hiperion.
Dakle draga Tanja, piši. Detaljima, sredjivanjem stila i ostalim... pozabavićemo se kasnije.
Očekujem u martu prvi deo romana, prva ruka, na čitanje. Imaš godinu dana vremena, ako to ne uradiš, treba te "tući i za uši vući".
Apelujem na "krilatog!" da utiče na tvoju odluku...
Sačuvana
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Van mreže

« Odgovor #42 poslato: 20.12.2009. 00:15:19 »

E sad sam ostala bez teksta! Evo sestra mi kaze da ce me bicevati ako treba samo da to uradim.  Laughing
Sačuvana

sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #43 poslato: 20.12.2009. 00:38:46 »

Posebno mi se dopao deo sa trgovinom... da li si ti čitala išta od Radmila Andjelkovića i o prepekanu... tj nektar piće sa Zemlje, karakteristično za podneblje Raseljenih zemalja:)

Sačuvana
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Van mreže

« Odgovor #44 poslato: 20.12.2009. 01:43:23 »

Nisam citala, ali cim navratim u tvoju knjiGaru verujem da cu nabaviti nesto i od njega za citanje
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.028 sekundi sa 23 upita.