SF tim
* 19.07.2019. 12:10:57
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice  (Pročitano 53798 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #165 poslato: 13.11.2009. 20:18:36 »

Cek malo...jel sad V8 ili gravitacioni?

Koliko znam, plastikeneri, makar i sa karbonskim vlaknima su iskljuceni sa relija....
Narocito sa gravitacionim, koji drzi karton i sperploca...

Ajd, videcu sa organizatorima sta mogu da ucinim...mislim, drugar si mi, covek od auto trka, bilo bi bas bezveze da ne ucestvijes, da ne vidis kako zadnja svetla pz-a titraju ispred tebe u otvorenom svemiru.....
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #166 poslato: 13.11.2009. 20:29:19 »

pa reko sam vec, v8 je za zezancije po povrsini, a za ozbiljnije letove je gravitacioni.
I, nisi obavesten, organizator sam ja. Elem, posto trabijev gravipogon proizvodi crne rupe, resio sam da na startu napravim jednu, i testiram domet i snagu. Tako da cu da vidim koliko ce sekundi izdrzati najbrzi od trkaca pre nego ga rupica povuce unazad, hehe. Tebe necu pustiti u trku naravno, drugar si mi, bolje da pijemo pivo u nekoj tacki ekvilibrijuma izmedju par crnih rupa i gledamo kako se 'trkaci' trkaju...otprilike kao kad pauk krene da bezi ispred usisivaca...Very Happy
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #167 poslato: 13.11.2009. 20:37:11 »

Odlicno, taman sam ispraznio rezervoar dokazujuci ti ko je No 1. ...

Pivo moze, i jos piva moze, ali ipak, znas li posto je pun rezervoar antimaterije?

Mada, uvalio bih se rado samo da dokazem nekima.... SmileSmile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #168 poslato: 15.11.2009. 14:34:04 »

a kako bi i proverio dal je rezervoar pun antimaterije, a? Il je do pola? Nije to loz-ulje koje inace trosis, pa vidis kad curi kroz supalj rezervoar, antimaterija je to bato.
Sačuvana

SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #169 poslato: 15.11.2009. 15:39:16 »

smeh
Sačuvana

NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 36
Van mreže

« Odgovor #170 poslato: 15.11.2009. 16:47:18 »

Pa staviš antimerač, jer on antipokazuje Laughing
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #171 poslato: 15.11.2009. 17:56:55 »

a kako bi i proverio dal je rezervoar pun antimaterije, a? Il je do pola? Nije to loz-ulje koje inace trosis, pa vidis kad curi kroz supalj rezervoar, antimaterija je to bato.

Kad meni moj svercer A Materija napuni, nema tu zezanja...ispostuje me do daske. Cak mi za Dz nalije kanister od 20 L iste..veli.."Mr Sal, da ti se nadje, ako odfuras iza nase galaksije.. "

I jos mi lik spakuje kesu sendvica.....kao, da gricnem ako ogladnim oko andromede....

Smile
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #172 poslato: 15.11.2009. 19:15:29 »

Ozbiljno? Nemo' da pricas...? A sa cim su sendvici...? Very Happy

Nego bre, jes ti siguran da te g-din Materija nije malo zavrnuo? Nisi mogao da vidis njegov zluradi smeh dok te ispracao jer ti je okrenuo ledja, al mislim poznat je on trovac u tom kraju, ali...zar ti nije sumnjivo sto na kanisteru sa antimaterijom pise Vrnjci? A sendvici cudno mirisu? Verovatno ne osecas od mirisa loz-ulja koji se uvlaci kroz silne rupe na karoseriji...
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #173 poslato: 15.11.2009. 19:44:55 »

Mr Materija ako me i zavrce, neka ga...mislim, kad sam dobio X Wing-a, a nakon njega i Vipera iz BSG-ovih divljih hordi trkackih....

Znas da me sam Lord Vader nazvao i molio me da mu isporucim oko milion PZ-ova , da zameni svoje TIE fightere....

Rekoh mu da je kreten, da je antijunak, i jos ponesto...ali posao je posao.....

Vidi, uglavio sam i te tvoje plastikanere...stavio sam uslov.

Na hiljadu PZ jaca, da uzme dva trabija.
Malo se kao ceskao po oklopnoj tintari, ali je morao pristati...mislim, takva pouda PZ jaca se ne odbija...

Pocni prepravljat plasikanere, ugradi im grejace za pizze.... kaze mi Lord V da ce ih uzeti da raznose pizze sa Destrojera na destrojer...

Zao mi je zaista, sve mi suze niz ledja idu , ali posao i biznis je surova stvar medju galaksijama.......

Preporucijem ti da ugradis one nano pecice, da se od topline pizze ne bi istopio karton u tim tvojim "jurcajucim" trabijima....

Didjes mi pivo... SmileSmile
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #174 poslato: 16.11.2009. 00:06:38 »

- Halo Dart, kako imperija? Besan si jer vam je neko uvalio zardjale nekretnine kao ultralake letelice...? Nema stila momak, ...da, da, siguran sam da ces ga naci i nataci na svetlosnu sablju...

Vidi, Mr Vader je veoma prgav i osvetoljubiv covek...sigurno ne bi zalio truda i vremena da pronadje i natakne na svetlosnu sablju onoga ko mu uvali zardjale nakretnine kao ultralake letelice...tesko mi je da ti kazem, ali nema ti spasa, to je izvesno kao sto je izvesno da sam ja brzi od tebe.

Postoji samo jedan nacin da se spases, sakrices se u trabijev rezervoar za pivo, koji mi je inace umesto zadnjeg sedista, i cim izletimo iz stanicem ja cu da odwarpujem na bezbedno, pa cu ja da sredim sa Dartom. Iznajmicu i njemu 1% trabijevog procesora da mu kontrolise krstarice i battleshipove, pa ce tie fighteri postati nepotrebni, jer trabi preferira fajt razornim oruzjem velikog dometa, a ne tim malim komarcima.

E, a za ovo mi dodjes gajbu piva. I da operes trabija kad sletimo... Very Happy
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #175 poslato: 16.11.2009. 01:06:21 »

Hvala ti kao bratu, zaista.... sto me sakrivas,...nego , ono sto me brine je to da su PZ jci usli u operativnu upotrebu imperije...kao extra lovci/ presretaci..., mocnije od klingonskih ratnih ptica

Ali bi te zamolio da mi das zastitnu masku...ne mogu ja i karton i plastiku istovremeno udisati...ipak sam coek, a ne reptil...Ccccc

A za onu funjaru Vejdera, mozes slobodno prestati drhtat....
Mislim, on da natakari nesto na sejber, to ti je naucna fantastika, brate..

Ajmo mi jos po jedno jelen, pa nek se Dart oblizuje (ne moze cak ni slamkom pit..SmileSmile

)
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #176 poslato: 16.11.2009. 01:14:16 »

Nema na cemu, i drugi put...
A to za operativnu upotrebu je dezinformacija koja treba preko tebe da stigne do protivnika. Pezejci su u stvari zrtveni jarci. Znas ko onomad kad smo ovde ratovali protiv amera pa pravili avione od drveta i stavljali plinske boce unutra da ih zeznemo...e tako ti je i za pezejcima, stavice im nazad neke prskalice, od poslednje novogodisnej proslave ostalo, ionako nisu za bolje (mislim pezovi). A ti nemoj da siris, dobio si 100 iskova po pezejcu, to je realno vise nego sto vrede.

I kad ces da naucis vec jednom, nije karton nego karbon.
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #177 poslato: 16.11.2009. 01:45:30 »

Nema na cemu, i drugi put...
A to za operativnu upotrebu je dezinformacija koja treba preko tebe da stigne do protivnika. Pezejci su u stvari zrtveni jarci. Znas ko onomad kad smo ovde ratovali protiv amera pa pravili avione od drveta i stavljali plinske boce unutra da ih zeznemo...e tako ti je i za pezejcima, stavice im nazad neke prskalice, od poslednje novogodisnej proslave ostalo, ionako nisu za bolje (mislim pezovi). A ti nemoj da siris, dobio si 100 iskova po pezejcu, to je realno vise nego sto vrede.

I kad ces da naucis vec jednom, nije karton nego karbon.

ZVidi...kome sam ja P-ove uvalio , i usput i plastikanere, ne tice te se.
Cut i trljaj ruke. Glupi Vejder je sve u kompletu uzeo...

Ja pare uzeo, a ti vidi kako da naplatis karton/karbon od imperije...

Elem, milionn PZ impreiji, puta 200 evra komad...odo ja u mercedes salon da izaberm par komada.

Os i ti jedan, AMG ili CSK , samo kazi, Mr Sal & PZ 125 caste... Smile

Ako oces oba, samo kazi "DA" i kazi adresu. Da ti isporuce uputstvo za upotebu, rezervne kljuceve i korpu sa delikates i sampanjcem (tako to mercedes radi.. SmileSmile )
Sačuvana

garwor
Speed King

predsednik

Van mreže

« Odgovor #178 poslato: 16.11.2009. 12:29:35 »

sta ce mi te kante, preteske su za bilo kakvo ozbiljno trkanje.

No, svakako su bolji izbor od pezejca, ako si ga se ratosiljao, i treba, nek te mercedes dobro sluzi!

I tako je pezejac izgubio svoje pruge...
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #179 poslato: 17.11.2009. 17:39:59 »

hehehhehe....izvadio sam PZ 125 P motor i rekao im da bace ono mercedesovo djubre, i ugrade srce zute munje.... SmileSmile
Sačuvana

Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.021 sekundi sa 23 upita.