SF tim
* 23.09.2019. 14:05:17
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Koji vas je horor film zaista uplasio?  (Pročitano 47247 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
sivka
Eta Carina
admiral

Ugled: +8/-0
Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 28.09.2009. 22:39:03 »

Nešo, svaka čast. Ovo je priča. Osveženje pred san. A ne ovi iz SuperNatural. Imam aritmiju kako su me naplašili večeras. Sve bolji su, a meni je sve nesvejedno dok ih gledam. Da sam bar skinula titlove, pa da muziku utulim. Mislim da ću da ostavim svetlo u predsoblju, što je sigurno, sigurno je.
Sačuvana
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 51
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 29.09.2009. 00:07:04 »

Pa ispade da je ovih dana bilo nekoliko korisnih tema i dogadjaja.

Vanex se pojavio u druzenju sa nama i pokrenuo je lavinu. Njegove tri price pokrenule su izgleda jos neke da pisu, hvala na, ne namernoj inspiraciji, hvala umesto mog druga Nese.

I dalje stojim iza svog misljenja da pojedinci imaju dar da pisu ako je to prozivljeno, dar da se prenese licno iskustvo sa toplinom ispricano.
Nosimo mnostvo dogadjaja u sebi, povremeno u drustvu izleti koja prica al se retko ko usudi da stavi to na papir i lavina pogura Nesu da pise, potrcao je ispred nje i ne zatrpan junacki sastavio pricu. Bravo Neso, sad hrabro dozvoli drugu "kolektoru" da je sredi i uvrsti u zbirku sf tima.

Nisu svi pisci dogadjaja. Imamo i Sala, mastovito se isprica sa sobom, mastovito spakuje scenu i covek je dijaloga. Cini mi se da cak nema potrebe ni da prica javno, njegovi dijalozi su predodredjeni za sjajne price.

Znaci polako imamo raznovrsnost, sad cekam i price zenskog dela sf tima i prijatelja. Na koju stranu ce one krenuti. Kopka me njihov izbor jer su nadasve ne predvidljive, pune zapleta i neocekivanosti, takva im je priroda. Koliko god muska populacija uproscavala zenska je tu da kontrira i ko neki pokretac zahuhta sve.

Posle Salovih i Nesine Price, iskusnog Vanex-a, sta nas u sledecoj epizodi ceka kao iznenadjenje.

Sačuvana

S verom u Boga
valiant68
Vuki

predsednik

Ugled: +33/-2
Starost: 51
Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 29.09.2009. 00:23:08 »

Mislio sam, da je prvi noc vestica za mene bio hit horor, navijacki sam izlupao sediste ispred sebe u bioskopu. Navijajuci da devojka istrci kroz prozor zamalo nisam platio polomljeni inventar.
Scena kad u kljucaloj vodi drzi glavu pritisnutu a koza se topi jos i danas mi je u secanju. Jezivo.

Veceras sam shvatio da postoji veci horor film. Zivot, ne zbog bolesti vec zbog filma Dorijan Grej. Zamislite da slika stari umesto Vas, nekad sam kao mali bio odusevljen tom idejom a sad sam uzasnut. Neko zeli zategnuto lice a ja gomilu bora, danas mi devojcica daje 15 god manje, zenina prijateljica takodje i meni je vec muka. Na poslu su trazili mladjeg kolegu pitavsi "gde ti je majstor".

Nas covek povezuje mudrost sa borama i ne znam dal mozete pojmiti kako je uzasan horor film Dorijan Grej. Gde se nalazi, svugde i nigde a u sebi, tu tajnu ne odajem, nesto cu zadrzati za sebe.

Horor je oko nas a to sto nas na filmu malo strecnu, to vise ni ne gledam, morbidne maste, nikada nisam shvatao taj poriv americke filmografije. Toliko degradira sve, da posle ne postoji nista sto bi nas uplasilo il iznenadilo a trebalo bi.

grrr grrr grrr grrr grrr grrr grrr

Lepo je napisao Dostojevski, kad bi sve misli izasle iz nasih glava, planeta bi bila crna.
Nadam se da veceras ima neko veseliji. Ura za neku ili nekog.

Glorija zovi u Pancester
Sačuvana

S verom u Boga
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 29.09.2009. 04:43:03 »

Lepo iskazano Valijant... Smile

I da, ispricam se nekad sam sa sobom..narocito ujutro pred ogledalom i na putu ka poslu (uglavnom se svadjam i psujem.. SmileSmile )
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
elite
Still Shaper

predsednik

Ugled: +32/-3
Starost: 64
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 29.09.2009. 08:32:57 »

Nismo ni znali da imamo skrivene literate   pozdrav
Sačuvana
Nekron Omikon
Registrovani

kadet

Ugled: +2/-0
Starost: 38
Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 16.01.2010. 09:50:09 »

Prvi horor koji me je izuo iz cipela bio je "Ghoulies 2", bio sam klinac i zbog završne scene sam stvorio fobiju od WC šolje. Nekih 20 godina kasnije sam ponovo pogledao taj očajni, trash, zabavno glup film i nikad mi neće biti jasno šta me je toliko prepalo u njemu.
Po lošem pamtim i "Leptiricu", "Sveto mesto"  bravo, "Rec", "Blair Witch Project". Mada sigurno ih ima još gomila koji su me prepadali kao klinca ali sam ih duboko zakopao u najdublje i najmračnije podrume podsvesti.  Mr. Green
« Poslednja izmena: 17.01.2010. 16:19:25 od Nekron Omikon » Sačuvana

None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 16.01.2010. 15:18:32 »

Ma ja sam se od Svetog mesta i Vremena čuda prestravljivao, jes da sam bio manji i to ali brate...

Mnogo sam se plašio i od nekog ubiboženikadgoreg Demoni III, užas, a ono smešno Smile

Leptirica mi nekako dođe reper za strah od filmova uopšte, Poltergajst za duhove (u uopšte mi od duhova bila frka), ali, ne sećam se kad sam pogledao poslednji put film i da se plašim... Šteta, zna da osveži...
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
yugo 45
>>dolazi tihi>>
admiral flote

Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 16.01.2010. 15:29:24 »

Leptirica ,
i otad ne gledam horore
Sačuvana

(\_/) copy the bunny
(0.o) into you're sign
'(__)' help him achieve world domination
Pikax
Immortal

predsednik

Ugled: +16/-13
Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 16.01.2010. 16:43:26 »

Leptirica...Strašno,ne sećam se baš tačno koje godine,bila sam osnovac i imala noćne more...i u po' noći zapitkivala ( i verovatno prekidala roditelje u nečemu  Laughing Laughing Laughing ) moje koješta razgovora radi...od straha.  Very Happy
Sačuvana

yugo 45
>>dolazi tihi>>
admiral flote

Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 16.01.2010. 18:55:09 »

naro i pikax lepo što vas opet vidim ovde
Sačuvana

(\_/) copy the bunny
(0.o) into you're sign
'(__)' help him achieve world domination
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 49
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 16.01.2010. 19:25:57 »

Leptirica, blah... meni onda davno bilo simpaticno osvezenje nakon onih silnih inostranih hororcina... Smile
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 16.01.2010. 19:31:23 »

Pa s obzirom šta sve trpiš od Asyluma verovatno imaš visok prag straha. Zato te Leptirica nije ni dotakla dok smo se svi mi ostali tresli ispod jorgana.   Shocked
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Pikax
Immortal

predsednik

Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 16.01.2010. 20:43:53 »

Leptirica, blah... meni onda davno bilo simpaticno osvezenje nakon onih silnih inostranih hororcina... Smile
plašimo se domaćeg! Razz Very Happy
Sačuvana

Pikax
Immortal

predsednik

Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 16.01.2010. 20:53:23 »

naro i pikax lepo što vas opet vidim ovde
o...hvala.  Very Happy pozdrav
Sačuvana

Nekron Omikon
Registrovani

kadet

Ugled: +2/-0
Starost: 38
Van mreže

« Odgovor #29 poslato: 16.01.2010. 23:33:00 »

Poltergajst za duhove
Eto taj sam zaboravio da pomenem, kao i "Omen" sa onom bolesno opakom muzičkom temom. Naravno tu je i "Exorcist".
Sačuvana

None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.02 sekundi sa 23 upita.