SF tim
* 16.09.2019. 06:59:00
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Koji vas je horor film zaista uplasio?  (Pročitano 47063 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #105 poslato: 18.05.2012. 18:11:08 »

pozdrav Axa !  cvece Hvala na komplimentu ! 

Jeste li čuli, mangupi ??? "istančan senzibilitet" a ne baba zaostala u razvoju  Rolling Eyes Crying or Very sad

Još preturam po pamćenju ... koji me horor nije preplašio ? Zasad: samo onaj kom ni trajler ne videh  Crying or Very sad grrr

Sačuvana

Bog čuva budale !
Lemonzoo
SF friend

admiral

Ugled: +19/-2
Starost: 34
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #106 poslato: 18.05.2012. 21:54:00 »

gledao sam neki dan hellraiser 1987. nije me prepao, samo mi se više gadi gledati ove koljačke filmove.
Sačuvana

Axa
Nine of Time
kapetan

Ugled: +18/-0
Van mreže

« Odgovor #107 poslato: 20.05.2012. 21:31:10 »

pozdrav Axa !  cvece Hvala na komplimentu ! 

Jeste li čuli, mangupi ??? "istančan senzibilitet" a ne baba zaostala u razvoju  Rolling Eyes Crying or Very sad

Još preturam po pamćenju ... koji me horor nije preplašio ? Zasad: samo onaj kom ni trajler ne videh  Crying or Very sad grrr

Nema na čemu Very Happy ...pusti horore Wink ko se još od njih usrećio Confused
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #108 poslato: 21.05.2012. 11:23:38 »

Da znaš da si u pravu: nikog nisu userćili a mnoge su isprepadali  Rolling Eyes Crying or Very sad

Šta ćeš, vole ljudi da im "skoči adrenalin" a nemaju .... hrabrosti za onaj "bungie jumping" ili za upis u http://www.rafting.in.rs/  Twisted Evil

Bolje da psihopate snimaju horore nego da pređu na rad "uživo"  Wink Twisted Evil
Sačuvana

Bog čuva budale !
Bilja

stažista

Ugled: +3/-0
Van mreže

« Odgovor #109 poslato: 22.05.2012. 19:54:20 »

The Divide je prilično gadan, u smislu malo preteranog sunovrata ljudskosti u nekim ekstremnim uslovima. Na sličan način funkcioniše i Blindness, samo sa boljim i poznatijim glumcima.
Yellowbrickroad počinje dobro, zakuva se, i ima prilično jezivu atmosferu, ali nekako puca u poslednjoj trećini filma ili tu negde. Mislim da je mogao biti bolji ali ima dovoljno materijala da ti se sloši odlazak u ekspediciju u neku šumu.
Absentia je zanimljiv hororčić, jeftine produkcije, baziran na atmosferi (nema cgi, što poštujem).
Human centipede nemam ni najmanju nameru da gledam, ni 1 ni 2. TOliko ni moj želudac nije istreniran.
Sačuvana
Bilja

stažista

Van mreže

« Odgovor #110 poslato: 31.05.2012. 19:59:39 »

Klasika "Stepford Wives iz 1975, gledala na youtube, veoma dobar film za razliku od kasnije verzije sa Nikol Kidman koja je komedija.
Isto tako "BOdy Snatchers" sa Donaldom Sutherland-om me presekla kad sam bila klinka i gledala, naročito poslednja scena. Brrrr!  Shocked
Za vikend me čeka još 5 hororčića pa kad pogledam bar neki od njih, ostavljam utiske.
Sačuvana
Reek of Shits
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #111 poslato: 21.08.2012. 18:03:35 »

Definitivno film ''Pacovi'', koji sam gledao u bioskopu, a negde pri kraju filma kroz salu protrcase dva pacova, nastala opsta panika... Totalna ludnica... Nisam smeo godinama sa drustvom u podrum od straha...
Sačuvana
Bilja

stažista

Van mreže

« Odgovor #112 poslato: 30.08.2012. 11:10:25 »

Mene horori više ne plaše, više me plaše dokumentarci  Sad
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #113 poslato: 30.08.2012. 16:25:33 »

Tu si 100 % u pravu  Crying or Very sad

Sačuvana

Bog čuva budale !
Mefisto

pripravnik

Van mreže

« Odgovor #114 poslato: 16.07.2013. 15:02:20 »

Tu si 100 % u pravu  Crying or Very sad

Samo jedan film me uplasio(ovde ne mislim na secanje i cimanje)   Karpenterov  Princ Tame Smile
Sačuvana
Lemonzoo
SF friend

admiral

Ugled: +19/-2
Starost: 34
Van mreže

« Odgovor #115 poslato: 17.07.2013. 18:16:57 »

Nakon što sam odgledao američki Krug, nisam spavao tjedan dana. No bulshit.
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 44
Van mreže

« Odgovor #116 poslato: 18.07.2013. 10:24:05 »

Potpuno se slazem, ja sam to spomenuo vec nekoliko puta. Smrzao sam se gledajuci film....
Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
NaraYan
Archmage

predsednik

Ugled: +21/-1
Starost: 37
Van mreže

« Odgovor #117 poslato: 21.07.2013. 11:48:19 »

Ma mene je teeško istraumiralo "Sveto mesto" i ako ne računamo Leptiricu od koje sam kao klinac bežao pod ćebe to je definitivno jedan od 5 najstrašnijih i najjezivijih koje odgledah.
Sačuvana

Samo Shrajk Srbiju Spashava
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Van mreže

« Odgovor #118 poslato: 24.07.2013. 22:19:36 »

Leptirica  tako je
Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
Eternaut

pripravnik

Starost: 32
Van mreže

« Odgovor #119 poslato: 24.05.2014. 23:21:03 »

Izdvojio bih dva koja su me poprilično preplašila kad sam ih prvi put gledao. Sa sedam godina sam pogledao Stravu u ulici brijestova. Problem je bio u tome što sam se bojao mraka, neodređeno, nečega, iz mraka.  Twisted Evil A nakon gledanja ovog filma sam se bojao i zaspati. Nije me toliko bilo strah Krugerovih rukavica koliko njegovog podruma, koji je prikazan u kasnijem nastavku. S obzirom da su mu glavne žrtve djeca, bojao sam se da i ja ne završim u tom podrumu u komadićima ili u nekoj staklenci.  Shocked

Drugi film, koji sam pogledao s trinaest godina, bila je Muha, Kronenbergova verzija, prvi dio. Bez obzira što sam manje-više shvatio koncept na kojem je zasnovan, bilo me užasno strah preobraženog profesora koji luta uokolo noću. Iako je umro na kraju filma, ali ipak, dječje blesavo razmišljanje. Very Happy Naravno, najgore bi bilo kad bih prije spavanja i gašenja svjetla, na zidu sobe uočio muhu. Bojao sam se da se tijekom noći ne preobrazi u mutiranog profesora, iako toga u filmu nije bilo. Very Happy

Kad danas gledam Stravu u ulici brijestova, umirem od smijeha i rađe ga pogledam umjesto neke komedije. Krugera treba kriviti za moju kasniju ljubav prema b hororima.  Very Happy Zanimljiva je ta preobrazba, nečega se užasno bojimo kao djeca, a kasnije se smijemo sami sebi i svome strahu prema nečem takvom.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.026 sekundi sa 23 upita.