SF tim
* 24.02.2020. 17:18:20
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Glasanje
Pitanje: Ocenite film
Izvanredno - 0 (0%)
Dobro - 0 (0%)
Osrednje - 0 (0%)
Loše - 0 (0%)
Negledljivo - 2 (100%)
Ukupno glasova: 2

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: The Hike  (Pročitano 6047 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Ugled: +14/-2
Starost: 26
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 10.03.2012. 19:54:16 »

The Hike - Poslednja šetnja (2011)

Nije teško primetiti da na ovom forumu nema mnogo onih koji će da sednu i sagledaju horor ž ranga i usput se ponadati nečem novom ili iole dobrom filmu.
Pametniji dio populacije neće gledati takav film, ali tu ima onaj drugi dio, koji će sagledati bilo koji horor film, bez obzira na rang, ocenu ili sl. (tu svrstavam sebe).  Mr. Green

Da polako pređem na film, koji ne zaslužuje neki predugačak opis.
Ovoliko loš film jedino može biti iz The Asyluma, bio sam uveren tokom gledanja, međutim, NIJE, ima budala koje će napraviti gori film od čuvenog predhodno pomenutog studija.

Po samom posteru vidi se da je H&S horor.

Ne znam odakle da počnem sa "pljuvanjem". Možda od samog scenarija, kojeg je neko napisao za 30 minuta ili glume koja je mnogo loša, što se i očekuje od glumaca ć ranga (jedino ime među glumcima koje je MALO poznatije je Tamer Hassan, glumio je neke ulogice u nekim poznatijim filmovima.)
Krajnje je nebitno odakle početi, jer je sve loše i jadno. Jedino svetlo u tami ovog filma su pet devojaka, koje su očajne glumice, al' s druge strane simpatične i zgodne.  Mr. Green

Ni one nisu dovoljan razlog da se sagleda film

Da preskočim pljuvanje i bacim se malo na samu radnju filma.
Naime, pet devojaka odlučuje da okrenu leđa na tren gradu i krenu u šetnju po nekoj šumi. Neću opet da smaram da je takvo nešto već viđeno mali milion puta. Treba naglasiti da je jedna od njih marinac ili kako god da se kaže ženski marinac. Odmah na početku, kdok se okupljaju, ta opasna devojka namlati trostruko većeg dečka njene prijateljice, bravo, nema šta.
Dok šetaju, naleću na trojicu simpatičnih planinara, te dogovaraju ponovni sastanak, neznajući da su ta trojica simpatičnih dečkina poremećeni manijaci koji siluju i ubijaju šetačice kao što su one. Ali bez brige, saznaće. Dalje ne govorim jer sam siguran da oni koji gledaju takve horore znaju nastavak, a mogu naslutiti kraj.

Moram naglasiti da bih ubacio još slika vezanih za film, ali nema ih na internetu.

Film je loš, loš, loš, loš, loš i loš, ocena od mene negledljivo i apsolutna preporuka za one koji vole horore da ga zaobiđu u velikom luku.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1572194/

Trajler: http://www.youtube.com/watch?v=pGMVkhrDVxM
« Poslednja izmena: 27.08.2015. 20:04:44 od dan555 » Sačuvana

Don't run. You'll only die tired.
MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Ugled: +32/-5
Starost: 65
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 10.03.2012. 21:53:05 »

Pa, sam si, u prvih par rečenica rekao sve.

Većina (starijih) s ovog foruma nagledala se u životu svega i svačega i izgradila određene stavove. Odgledali smo sve ili skoro sve što je snimljeno, od klasika s početka vijeka (dvadesetog Laughing ) do najnovijih 3D čuda, od 'ž' produkcije do one s neograničenim budžetom. Sada više ne žurimo da gledamo sve što se pojavi, nadajući se da će i iz blata isplivati nešto vrijedno. Čekamo kakvu-takvu selekciju (a dok čekamo pojave se i bolje urađeni titlovi Laughing ).
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 10.03.2012. 21:58:37 »

Čekate kakvu-takvu selekciju, pa to je još gore, kad očekuješ dobar film,a onda se lepo razočaraš.
Ovako, ja gledam horor ž produkcije, očekujem solidno, često tako bude, ali desi se i da naletim na nešto jadno i kukavo.  Laughing
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 10.03.2012. 22:09:17 »

Zašto bi bilo gore?
Ovako: ako gledaš samo filmove koje drugi ocijeme koliko-toliko gledljivim, rijetko ćeš naletiti na nešto što je baš posve loše, a sigurno nećeš propustiti neko remek-djelo.
Ako gledaš sve, nagledaćeš se baš mnogo šita. A malo ko ima toliko slobodnog vremena da ga troši na to. Na disku mi čuči barem 50 filmova koje trebam pogledati, i storinjak romana koje treba pročitati.
Sačuvana

Čovek se ne bori s rupom iskopanom na pogrešnom mestu, nego s budalama koje su je iskopale. Rupu jednostavno zatrpava.
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 11.03.2012. 01:42:34 »

Zašto bi bilo gore?
Ovako: ako gledaš samo filmove koje drugi ocijeme koliko-toliko gledljivim, rijetko ćeš naletiti na nešto što je baš posve loše, a sigurno nećeš propustiti neko remek-djelo.
Ako gledaš sve, nagledaćeš se baš mnogo šita. A malo ko ima toliko slobodnog vremena da ga troši na to. Na disku mi čuči barem 50 filmova koje trebam pogledati, i storinjak romana koje treba pročitati.

Šta čekaš???  Razz
Jedan, eventualno dva filma se mogu pogledati svaki dan.
Ja skidam skoro svaki H i SF film na koji naletim, ne mogu čekati da izađe neko remek-delo, jer ne izlazi svaki dan.  grrr
Da dalje ne raspravljamo o tome, omašili smo temu.  pozdrav
Sačuvana

dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 11.03.2012. 02:23:35 »

Citat
Jedan, eventualno dva filma se mogu pogledati svaki dan.
Da imaš onoliko obaveza koliko ih Master ima ne bi stizao ni pola filma da odgledaš.

Lako je meni nezaposlenom da gledam serije i filmove. Sasvim je druga priča kod zaposlenih. A ako uz to rade još neki posao, pa porodične obaveze i eto... vreme prođe.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 11.03.2012. 16:24:08 »

Skoro uvek se može naći 1:30h za sagledati neki film......  pozdrav
Sačuvana

MasterYoda
Jedi Council Member

predsednik

Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 14.03.2012. 10:17:53 »

Pošto smo ovdje počeli tu priču, da dodam još jedan of-topic post. Dan može poslije sve ovo da obriše, ako hoće.

Kako izgleda jedna moja tipična radna sedmica?

U ponedeljak sam bio u Sarajevu i na Jahorini (snijega ima još, i te kako). Imamo tamo (u gradu) svoj prodajni centar a na planini svoj hotel. Potrebno je sve to povezati u integralni informacioni sistem firme, što nije ni malo jednostavan problem. Kući sam se vratio oko 23:00

U utorak (juče) bio sam u Beogradu. Nisam to ovdje najavio, jer sam znao da neću imati vremena. Ćerka mi je u Bg, a sreli smo se samo na pet minuta, i to samo zato što je ona u pravom trenutku izašla na mjesto koje se nalazi na putanji našeg kretanja. Potpisivanje ugovora za mjerne sisteme utakačkih ruku, posjeta firmi koja je konkurisala za uvođenje sistema za kontrolu pristupa i obračun radnog vremena (naš stari sistem ima 10 godina, vrijeme je da se zamijeni), posjeta jednoj od firmi sa referenc-liste. Sve to naprosto jede vrijeme, posebno kada se mora ići s kraja na kraj grada. Kući sam se vratio oko 22:00

Danas sređujem sve izvještaje i obavljam tekuće poslove u firmi. Umoran sam i fizički i psihički pa ću, čim stignem kući, potražiti krevet jer:

Sutra moram ponovo u Sarajevo, na susret s IBM distributerima (oni imaju nekakav skup ovih dana). Moram riješiti neke probleme koji se povremeno javljaju na pojedinim od moja 4 IBM servera, dogovoriti konfiguraciju za novi server, za data-storidž uređaj, kao i proceduru virtualizacije cijelog sistema. Ko zna kada ću stići kući, i šta će me čekati za petak.

Jedan do dva filma dnevno! Možda subotom ili nedeljom (ako me ne spriječe porodične obaveze). Ostalih dana jedva da bih stigao da pogledam neki petominutni crtić.
Sačuvana

robi75
Sir Oliver

admiral flote

Ugled: +22/-1
Starost: 45
Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 24.03.2012. 07:13:42 »

Pogledao i zazalio. Sve je receno u prikazu a ja bih dodao samo jedno, uzas. Pozz pozdrav
« Poslednja izmena: 24.03.2012. 07:18:26 od robi75 » Sačuvana

Sine veli, ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku".
Lemonzoo
SF friend

admiral

Ugled: +19/-2
Starost: 34
Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 25.03.2012. 21:16:56 »

Ako želite pogledati najgori film ikad, nađite "The Room (2003)"

Nisam gledao sam film, ali ima dobra kritika na youtubeu "Nostalgia Critic - The Room 2003".
Pogledajte to i bit će vam jasno. Laughing
Sačuvana

venom187
Leon S. Kennedy

admiral flote

Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 25.03.2012. 23:49:20 »

The Room nije ni horor, kao ni SF.........  Rolling Eyes
Sačuvana

Lemonzoo
SF friend

admiral

Ugled: +19/-2
Starost: 34
Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 26.03.2012. 17:25:45 »

al nije ni dobar Smile
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.022 sekundi sa 27 upita.