SF tim
* 02.03.2021. 00:28:55
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2 3 ... 8   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: "Tegla dzema iz frizidera: Invader iz Subdimenzije"  (Pročitano 54926 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Ugled: +28/-10
Starost: 51
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 09.06.2009. 13:06:48 »

Posto se odavno krkam sa teletabisima na krsti, koji iznose svoje bas bas glupave teorije zavere, red je bio da i ja ispricam kako se meni slicno nesto dogodilo.
To sam postovao tamo u teletabi kafeu, pa nesto kontam da mi je zao da moje iskustvo potone ispod hrpe narednih poruka, pa odlucih da to svoje traumaticno iskustvo sacuvam bas ovde.
Elem, evo sta mi se desilo nedavno....

Jedne noci sam ustao, gladan, i otvorio frizider. Ne mozete zamisliti moje iznenadjenje i shok kada sam video da polupojedena tegla dzema manipulise dzemastim pipcima po nekakvom komunikacionom uredjaju sa displejom i cereta sa ostalim teglama univerzuma.
Sa sigurnoscu tvrdim da sam na tom hologramskom displeju video teglu ajvara (novu, sve sa neotvorenim poklopcem kariranih sara) i teglu majoneza, skoro pa praznu.
Sve kao na MSN chatu, samo hologramski prikaz.

Na moj uzvik iznenadjenja, dzem je ladno spakovao komunikator, i ponudio se za zdranje.
Moja prvobitna namera je bila da utolim glad sa dve -tri supene kasike dzema, ali razumete zasto mi je to iznenada priselo.
Zalupio sam vrata frizidera, legao da spavam i pripisao sve to nocnoj mori.
Mojoj psihi je tako bilo najlakse da svari "incident"

Medjutim, iz pravca kuhinje (ipak nisam mogao zaspati) sam zacuo buku, uzasnu buku.
Uzeo sam bezbol-nu paliju u ruke i otisao da vidim sta je.
Naravno -buka poticala iz frizidera.

Opet otvorim sav uzasnut vrata friza i zaticem sledeci prizor.
Tegla dzema postrojila dobro jutro maslac, pakovanje virsli, dva limuna, deset jaja, pola rude salame,mrkvu i zelenu salatu, koka kolu i puding u ravnu liniju i drzi im predavanje.
Uocio sam da tegla udara i tuce spomenute artikle, sve uz strasne psovke.
Onda u meni nesto puce i hrabro zgrabih teglu, izvukoh je iz friza i stavih na sto.

Pitao sam je zasto maltretira ostale stvari iz friza a ona mi odgovori...:

Zemljanine -prozderu, ucim ih pameti da me drukaju galaktickom sub dimenzionalnom savetu tegla da sam uhvacen od tebe na delu.
Nasa misija tegli je bila cisto spijunske prirode, i preko vasih frizova je trebala da se izvrsi invazija.
Ti si to sve osujetio.
ATako mi rece tegla dzema i izvadi neki aparatic.
Posto sam gledao film MiB, znao sam sta sledi.
Brzinom munje zgrabih serpu iz sudopere i natakarih je sebi na glavu.
Jes da je bilo jos spageta u njoj, sve sa paradajz sosom , ali koga briga kada je glava u torbi....

Tegla mi htela mozak sprziti svojim uredjajem/oruzjem da budem kao nesvestan svega i zivot provedem u ludari, ali moja serpa na glavi je odbila te zrake prema tegli i tegla je samu sebe unistila.

Sada stoji u frizu i ne mrda, niti komunicira.
Cak sam sproveo i web kameru u friz koja vrsi nadzor tegle 24/7.
Celi incident se zbio pre mesec dana, a tegl adzema stoji kao mutava u frizu.

Kop mi ne veruje, neka dodje do mene i sam se uveri da tegla stoji u frizu, ne mice i ne progovara.
Ostale artikle iz friza, koje je tegla tukla i postrojavala sam na zalost pojeo, jer sam bio par puta gladan u tih mesec dana.
Sada znam da sam pogresio, trebao sam i njih staviti pod video nadzor.

Dakle, da rezimiram.
Ko god ne vidi da mu tegle iz friza spremaju invaziju, taj je "slep i glup" (citiram Nikko-a i njegovu bratiju)

Postoji fizicka realnost i slepci se drze glupe nauke koja kaze da tegle nisu entiteti iz sub dimenzija, a ja kazem i tvrdim da nauka nema pojma, da su te tegle iz paralelnih svetova i da su ravnopravni entiteti sa reptilijancima.

Ne znam samo zasto ljudi veruju u reptilijance, a ja u tegle?
Pazite, vi svoje tegle mozete osmatrati i ako bude uzajamne volje, i komunicirati sa njima...ali sa reptilijancima ne mozete, jer oni ne postoje.

Jedina vanzemaljska rasa u kosmosu, a koja se infiltrirala medju nas su tegle, koje su se u nasim friziderima shapeshiftovala u dzem, majonez, kompot, kiseli krastavac i tako....

I ako to ne vidite, onda ste slepi... (citiram Nikko-a)
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Кули
Ghostwheel
predsednik

Ugled: +11/-1
Starost: 34
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 09.06.2009. 13:26:12 »

U yebote, pa to je ozbiljna situacija.
Ja mislio meni sasvim slucajno iskocilo crevo od masine za sudove kad sam prao u njoj teglu od ajvara, kad ono, krenula teglasta invazija.
I to ajvar iskoristio taktici trenutak, dok sam spavao, hteo da isprska motor masine, ne bi li ovaj planuo, pa da se dalje rasiri (a sirotinja, ceka uvek 12sati da ukljucuje masinu, kad je jeftina struja).
Al' se malo preracunao, pa mi je samo prosuo 15L vode po podu i usput sve ostalo sto ide sa prljavih sudova. Ima cak i komada kupusa i mlevenog mesa od sarme koji su sad infiltrirani u tepih. Kakvu li ce oni tek invaziju spremiti....
Sačuvana

To be happy in this world, first you
need a cell phone and
then you need an airplane.
Then you're truly wireless.
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 09.06.2009. 15:33:43 »

O tome vam ja pricam, a ipak mi se vecina ljudi podsmeva....
neka, neka...kad vas tegle spakuju u sebe i poredaju u galakticki spajz, nece vam biti vise smesno nista....
Sačuvana

...We'd better get back, 'cause it'll be dark soon, and they mostly come at night... mostly...
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 62
Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 09.06.2009. 15:57:10 »

Sad sam isao da proverim u friz, i  sta? .... .
Jbt ovo je djavo odneo salu. Evo i kod mene tegle  Shocked
Ali male, sa sve senfom. Znaci vec su pocele i da se razmnozavaju i umnozavaju  Shocked
Jos gore je sto su pocele da koriste (ali jos uvek nevesto) mere taktickog maskiranja. Krupnim slovima pise SENF a ostalo je nerazumljivo i sitnim slovima. Kao da nebih primetio. No vest sam ja u tim stvarima Cool Nemoze meni ni sitnica da ostane nezapazena. Nisam jos ubacio ostali tekst u mocni komp da proanalizira, ali probacu. Mozda je cak i neka sifra ko zna Evil or Very Mad Mozda su instrukcije sta da odradi kad odraste. Question E pa nece da moze. Cim je zavrsim sa praznjenjem, nista reciklaza, da nestupi u kontakt sa ostalim elementima i izvrse spajanje, ide pravo u plastiku. Pa nek ceka da se plastika raspadne da ugleda svetlost dana. Zarobicu je malte ne za vecno. Cool Cool
Sačuvana
Кули
Ghostwheel
predsednik

Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 09.06.2009. 16:01:19 »

Ja mislim da su male senf teglice nanotehnologija koju su izmislile ajvar tegle. Ipak su one od davnina na ovim prostorima, i da ne bi mr Sala, jos uvek bi naivno zabadali kasike i odusevljavali se njima.
Sačuvana

need a cell phone and
svetlost lutalica
Bene Gesserit

predsednik

Ugled: +60/-2
Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 09.06.2009. 16:06:58 »

Najgore su teglice sa hranom za bebe. A tako naivno deluju...
Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 09.06.2009. 16:10:57 »

Ne se sekirajte se svetlosti i Kulisa. Mislim da za sada plastikom resavamo stvar. Bitno ih je izolovati pojedinacno ili bar u malim grupicama. Dotle cemo valjda nesto da smislimo.
Valjda ce i ovi slepi naucnici da se ukljuce. Doci ce i njima istina pred oci. A za sada prirucnim merama pomrsiti mi planove.
Sačuvana
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 09.06.2009. 16:36:40 »

Drago mi je da ste konacno progledali....lepo je videti da se pokret otpora radja.
Kakvi terminatori i onaj tupavi Dzon Konor.

Mr Sal ce vas povesti u konacnu oslobodilacku bitku protiv tegli u operaciji

Tegla 4: Salvation
Sačuvana

Кули
Ghostwheel
predsednik

Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 09.06.2009. 16:50:26 »

Meni bolje zvuci Tegla 4: Revelation, 5 deo moze da bude spasenje. Gde tolika zavera, pa da se u prvom delu izbavimo.
Sačuvana

need a cell phone and
SuzanKalvin
Robopsiholog

predsednik

Ugled: +11/-0
Starost: 44
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 09.06.2009. 17:22:23 »

Odlično, kad zagusti, kod mene ćemo da pravimo krizni centar. Ja sam odavno izbacila staklo iz kuće. Nemaju nikakve informacije o meni.
Sačuvana

Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 09.06.2009. 17:40:56 »

Svaki pobunjenik koji misli pristupiti pokretu mora pripremiti serpu da natakari na glavu...procitali ste moje iskustvo i kako sam se spasio.

Teglu i dalje nadzirem, i vec preko mesec dana nije pokazala nikakav znak zivota.
Njihovo oruzje deluje i na njih.

primarni cilj nam je da se dokopamo njihovog oruzja.
Svetlost i Suzan dobijaju zadatak da se infiltriraju u supermarket i tamo kao prodavacice nadgledati tegle.
Kuli ce nas naoruzati serpama za tintaru, i kasikama (dok ne zarobimo njihovo oruzje) a Neso ce da iznudi "metodama" priznanje od par zarobljenih tegli koje ce Svetlost i Suzan da proslede.

Osecam kako se sudnji dan blizi, i moramo biti spremni.
Da ne bude "Dan kada je zemlja stala", i "Ja, u tegli", nego ce da bidne "Imperija uzvraca ajvar" i "Lov na planeti tegli".

Sačuvana

Sekundica
Piece of Eternity

admiral flote

Ugled: +38/-4
Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 09.06.2009. 19:47:51 »

Kao predstavnik sindikalne organizacije "Pravda za Tegle sa velikim T", jednokratno sam zaposeo jednog člana vašeg foruma koji će kuckati u moje ime, jer je poznato da standardne tegle nemaju prste.
Dakle, želim da se obratim javnosti u ime većinske populacije tegli, poštenih i korisnih, koje su na nepravedan i ničim izazvan način optužene za teška kršenja svih pozitivnih zakonskih normi u frižiderima i na policama. Mi, Tegle sa velikim T, kontaktirale smo naše ambasade i preko njih upućujemo oštru diplomatsku notu (mislim da je u pitanju "C" ali to uzmite sa rezervom), kojom se distanciramo od nekolicine izroda naše vrste, zbog čijeg smo malicioznog delovanja kao populacija dospeli na rđav glas. I među vama, ljudima, postoje značajne razlike, pa je sasvim normalno da se i tegle razlikuju, i to ne samo po obliku, zapremini i vrsti sadržaja, već i po unutrašnjim vrednostima, senzibilitetu, nivou emotivne inteligencije itd.
Podli napad na celokupnu populaciju doveo je do progona cele vrste, što je izazvalo brojne slučajeve posttraumatskog sindroma, smanjenja prirodnog priraštaja i gubitka telesne mase. Suze mi krenu na poklopac kad vidim redove i redove pokunjenih tegli, osuđenih na progon sa svojih vekovnih polica, nije preterano reći egzodus, jer kao konačni ishod svog bivstvovanja među ljudima i verne službe, sada kao nagradu mogu da očekuju teglocid.
Tih nekoliko izroda koji se šunjaju, špijuniraju i primenjuju druge oblike delovanja koji su suprotni "Tegla kodeksu", osuđujemo i sami, pokušavamo da ih izolujemo da ne bi dalje nanosili štetu svima nama.
Zato ja, kao legalni i legitimni zastupnik onog zdravog dela populacije apelujem na Sala da ne pokreće ratnu mašineriju protiv svih tegli, jer se većina bavi časnim poslom prezervacije namirnica, ne mešajući se u poslove ljudi.
Ovim obraćanjem se završava moja mirovna ponuda, a u slučaju da naš apel ostane bez odjeka, primenićemo sve, i ponavljam SVE metode gerilske borbe da bismo zaštitili dostojanstvo Tegli sa velikim T, i živote naše nejači.
Sada ću vašem članu vratiti slobodu mišljenja i upotrebe prstiju, kao znak dobre volje.

Tegi, predstavnik sindikata

P.S. ja sam četvrti sa leve strane
Sačuvana
Sal
Banovan korisnik
predsednik

Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 09.06.2009. 19:58:26 »

Moj pokret otpora deluje protiv vanzemaljaca, a koji su se pretvorili (shapeshiftovali) u tegle zarad lakseg pristupa, kontrole i asimilacije ljudi.

Casne i postene zemaljske tegle moraju shvatiti da je koleterarna steta neminovna.
Takodje bi bilo u interesu zemaljskih tegli da se infiltriraju medju vanzemaljske i obavestavaju pokret otpora o njihovim daljnim akcijama.

Jer, ako mi ljudi budemo zbrisani sa lica zemlje, vi, zemaljske tegle necete imati svrhu postojanja.

Zamislite samo koliko ce se namirnica u vama pokvariti..i niko vam ne garantuje da necete biti zbrisani od strane vanzemaljaca.

Mi smo vam posebna nada.
Prihvatite gubitke, saradjujte sa nama.

Sudnji dan se blizi.
Sile iz tame sub dimenzije nece tada gledati ko je tegla, a ko covek.
Ovo je moje poslednje obracanje teglama sa zemlje.
Ili ste uz nas, ili ste uz njih.

.

Sačuvana

Sekundica
Piece of Eternity

admiral flote

Ugled: +38/-4
Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 09.06.2009. 20:22:38 »

Hm, poslednjih pola sata kao da nisam sasvim svoj...
Nego, kakva je ovo krađa identiteta Shocked
Ne znam da li je ovaj SMF bagovit pa je tako lako ulogovati se pod proizvoljnim imenom ili nešto drugo, pa molim admina da pretrese bezbednosne protokole.
E, osećam se personalno uvređenim što sam zloupotrebljen kao kurir, ili pisaća mašina citaj bre, pa ću sa gnušanjem odbaciti svu ovu gomilu fraza i jeftinih političkih floskula i objaviti lični rat tzv. zemaljskim teglama. gun udri Vidim da je front protiv vanzemaljskih dobro pokriven pa ne moram da se uključujem tamo, ali ovim lokalcima ću doći glave pop rip 1
Ovaj Tegi je bio prilično drzak pa sam mu rođake poslao na nagradno putovanje sa 12. sprata, prema zakonima fizike (tj. gravitacije), zajedno sa stambenom jedinicom (tj. frižiderom). Ovo je tek najava odmazde, teglocid je blaga reč u odnosu na ono što spremam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 09.06.2009. 20:34:30 »

Колико сам успео да схватим, разлика између добрих, домаћих и злих субдимензионих тегли је у томе што зле користе неке телекомуникационе справе.

Одох да проверим свој фрижидер и има да теглоцидујем све тегле које ухватим са мобилним телефоном или лаптопом. Twisted Evil
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Stranice: [1] 2 3 ... 8   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2021. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.021 sekundi sa 23 upita.