SF slike, ilustracije

<< < (2/13) > >>

Pikax:
Slažem se, izuzetno talentovano dete.
Nego, sama tematika slika je nekako diskutabilna za dečji uzrast, njeno objašnjenje i inspiracija..

elite:
  Zato sam i trazila komentar. Sve skupa mi deluje malo ,,bolesno,,

SuzanKalvin:
Lepo se vidi devojcicin razvoj u slikarstvu. Prvo je pocela sa portretima, dok ih nije usavrsila do izuzetne preciznosti. Cilj joj je da kopira ono vidjeno sto je i uspela. Onda je nasato izazov u umetnickom smislu. Religija i bajke pruzaju dosta materijala i inspiracije, a jedno i drugo objediniti u specifican stil nije tesko pogotovu za nekoga ko je tako mlad. I ne treba zaboraviti na onu podrsku i podsticaj od strane roditelja i prijatelja, ali to je vec nagadjanje. Nema tu nicega bolesnog. Ameri i uopste ceo taj "zapadni" svet imaju veoma izrazen pogled na religiju. Kod nas to malo drugacije funkcionise, zato nam njihov pogled na religiju deluje pomalo ekstemisticki.

Pikax:
Suzan, ne znam da li si odgledala video snimak, nekih 4 minuta...-> u njenoj porodici se ne priča o religiji ( ateisti ), a devojčica tvrdi da vizije za svoje slike dobija od Boga, i da ga je videla...ne da je inspirisana pričama, bajkama

Sal:
Nova Jovanka Orleanka slikarstva :):)

Pa dete je to, pobogu....:):)

Da ste videli moje crteze koje sam svrljao sa 12......
Cak ih je i skolski psiholog pregledavao.. :):) i to jos u njemackoj, gde bas sve bilo slobodnije.. :)

Nisam postao masovni ubica, (koliko se secam :):) )
a ni autodestruktivac.. :)

Elem, mislim da ce se o njoj tek cuti....i da ce joj te decije "vizije" izaci iz glave prilikom sazrevanja.

Ako ne postane masovni ubica :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana