SF tim
* 16.09.2019. 06:18:49
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Ako ne možete da se ulogujete, izbrišite kukije (sftim.com)  (Pročitano 9445 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Starost: 61
Slike: moj album
Pol: Muškarac
Van mreže

« poslato: 13.03.2007. 06:17:52 »

Promenio sam putanju kukija, pa stari mogu praviti probleme zbog kojih vas forum može odjaviti ili neće hteti da vas uloguje.
Da ovo rešite, izbrišite stare kukije. Imaju naziv (sftim.com).

Za FF: Tools>Options...>Privacy>Cookies (jezičak kartice)>ViewCookies>u Search upišite> sftim.com i izbiršite te kukije (RemoveCookies).

Za IE: Tools>Internet Options...>General>Delete Cookies (ovim, nažalost brišete sve kukije). Druga mogućnost je da kliknete na Settings... (umesto Delete Cookies)> View Files...  i tu da ih pronađete i izbrišete.

Za Operu: Tools>Preferences>Advanced>označite Cookies i kliknite na Manage Cookies... tu pronađite www.sftim.com i izbrišite ih.

Izvinjavam se zbog ove neugodnosti. Putanja nije bila podešena baš tačno, pa je možda to pravilo neke probleme na forumu.
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 11.01.2008. 10:52:47 »

Hej sta sam sve ovde pronasla !!!!
Ma vi ste najmanji tu ! Brisala sam sta se moglo ali su neki zilavi i ne daju se.
Hocu li imati problema zbog ovog brisanja ?
Sačuvana

Bog čuva budale !
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 11.01.2008. 16:15:57 »

Podatke o tome ko si i da li si prijavljena (nešto kao ID kartica), forum beleži u te kukije i upisuje ih u tvoj računar. Bez njih ne može da te prepozna, zato je potrebno da su kukiji uključeni.

Kada ideš na nesigurne sajtove, za koje ne znaš da li će ti ubaciti nešto zlonamerno, isključi kukije, zato što neki mogu da prate koje sajtove posećuješ i to onda jave svom gazdi.

Jedina posledica brisanja kolačića je da ćeš morati ponovo da upišeš korisničko ime i lozinku kada se prijavljuješ na forum i eventualno da ponovo podesiš nešto oko foruma, ako je to bilo upisano u kolačić. Nema dakle nikakve štete od brisanja kolačića.
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 12.01.2008. 21:06:53 »

Ovo me podseca na vreme kad sam na ZX Spektrum-u ucila basic ! Ono neprevazidjeno uputstvo sto sam dobila sa jednim programom: "oznaceni tekst prepisite bas kako je napisan, iako je besmislen - bez njega program NECE da radi".
Situacija je ovakva: ako iskljucim prijem cooki-ja = mogu se ulogovati, ali nista drugo osim ovog foruma ne radi ! Cak ni ovde ne mogu uci ako ne ukljucim  Twisted Evil grrr
Ostajem pri svom :KOMJUTERI SU SMOOOOR !
Kad bih samo mogla da zivim bez njih ....
Sačuvana

Bog čuva budale !
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 12.01.2008. 22:02:23 »

Колачићи морају бити укључени, ако желиш да се пријавиш на неки сајт.
Сајтови упишу податке у колачић који сместе на рачунар корисника, па их траже када посетилац дође и на основу тога их препознају.

пс, подеси у свом профилу да ти се приказује Брзи одговор. Иди на "Podešavanja izgleda" > "Prikaži brz odgovor u prikazu teme:" и овде изабери да ли да се приказује отворен или само као насловно поље које можеш проширити кликом на иконицу са "-".
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 13.01.2008. 19:26:31 »

Znam ja da moraju da budu ukljuceni - vic je bas u tome: kad hocu da se ulogujem u OVAJ forum moram da odcekiram (iskljucim) cookie .
Ma nije prvi put da imam "duhove" u kompu.Mozda bi trebalo otvoriti temu sa ovim naslovom? Laughing grrr
Pokusacu da izvedem to sto kazes.Jos pokusavam neka podesavanja ali vreme me juri.
Sačuvana

Bog čuva budale !
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 13.01.2008. 19:47:57 »

E pa, ništa mi nije jasno... Shocked
Sačuvana

Glorija
Superbaba

predsednik

Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 13.01.2008. 20:36:24 »

Meni jos manje. Cim vratim kukije - automatski me izbaci sa foruma. Pri tom tamo gde su svi kukiji pojavljuje se i SFtim. Djavo zna kako je prosao .
Imam pravi avatar ko za mene ali jos da provalim kako da ga postavim...upetljala sam se a jos bi i da citam sve na forumu...

[priloženu datoteku obrisao administrator]
Sačuvana

Bog čuva budale !
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.015 sekundi sa 23 upita.