"Star Wars" fan konvencija II

<< < (2/4) > >>

valiant68:
Citat: Tanjica  22.05.2012. 10:31:32

Nema sanse! Vikend pun decijih rodjendana. I to ne bi bio ni toliki problem da nisu moja deca u pitanju.  :wall:

Srecan rodjendan Tanjice sa zeljom da Ti ne naprave veliki nered.
Zaposli Dragog kao decijeg animatora  :-D

Tanjica:
Ne ne, tu lekciju sam naucila jos kod prvog rodjendana. Sve se slavi u igraonici, hrana i torte se narucuju i sve traje 2 i po sata. Sasvim dovoljno, a nemam posle haos po kuci.  8)

Glorija:
To se zove : mudro rešenje !  :tako je: :svaka cast: 

Samo pomisao na spremanje posle svega  :wall: :evil: presedne ti dan koji treba i tebi da bude radostan.

:roll: :cry: Deca rastu ... na kraju i odlaze od nas ...  :cry: (Srećom - dobijamo unuke da slatko podetinjimo i da nasekiraju našu decu kao što su ona nas sekirala  :twisted: Slatka osveta  :wink: )

Nesa:
Nesto citam ove postove i prosto se pitam, gde se denuse zene domacice? Gde nestade dom, kao mesto tuge i radosti? Sta je ovo sa ovim svetom? Ili sam ja poludeo ili nesto nije poslozeno u mojoj glavi kako valja? Igraonica? Animatori? Sta ce sutra deca da pamte ako je svaki njihov tulum slican ko jaje jajetu. Pricao sam skoro sa mojom decom, i jedino sto im je ostalo u secanju su celodnevni rusvaji koji su pravljeni njima u cast. Nekako ne verujem da to i jednom godisnje nemoze da se priusti deci na valjan nacin.

Glorija:
Misliš kao ova : http://www.youtube.com/watch?v=ksAiUhqNrG4&feature=related

Citat: Nesa  26.05.2012. 18:11:53

Pricao sam skoro sa mojom decom, i jedino sto im je ostalo u secanju su celodnevni rusvaji koji su pravljeni njima u cast. Nekako ne verujem da to i jednom godisnje nemoze da se priusti deci na valjan nacin.

Jedino ako se potpišu da ću i JA NJIMA da priuštim takav doživljaj bar jednom godišnje  :wink: :twisted:

Izvini ali - ja sam njima majka a ne rob  :twisted:

I jesam domaćica "profesionalac" ali to ne znači da sam sluga svima nego da sam "stub kuće"  :twisted: :njanja:

Sva današnja deca slave u igraonicama ( u Majdanpeku imaju fantastičnog klovna ) i sad je "smor" da se slavi kod kuće. Pa još i matori za vratom  :wall: :bljak:

Pregazilo te vreme  :twisted: Ne daj se !

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana