"Star Wars" fan konvencija II

<< < (3/4) > >>

Tanjica:
Neso,
ne ide mi 40-toro ljudi i 30-toro dece u 50 kvadrata stana nikako. Imamo veliki krug prijatelja sa decom, rodbinu i dosta klinaca iz skole i vrtica. Ne mogu gurati ljude nogom u malu gajbu.  :cry:

valiant68:
Koliko se ja secam, nekada su rodjendani pravljeni dosta kasnije (tek u osnovnoj).
Pre toga je dolazila samo rodbina.
Ovaj trend danas je ludnica  :wall:.

Dete u osnovnoj samo bira krug prijatelja za rodjendan. To se onda pamti i emotivno je.
Takodje je i podnosljivo za roditelje.
Zbog danasnje mode, zamislite kako se oseca dete i kako vrednuje poklone kad odjednom dobije 40-tak igracaka.

Jos je veci udar za uzvratiti odlazak.
Koliki je to izdatak  :shock:, mozda jedan kredit odlazi na rodjendane  :mrgreen:.

Glorija:
 :evil: Mrzim rođendane !!!

Moj otac je govorio: Magarac ostario za celu godinu  :twisted:

U Banjaluci : desetak drugara, jedna torta i sokići ... i sve lepo vaspitana deca što "odsede" 2-3 sata i odu  :twisted: Pokloni: knjige sa posvetom, spomenari, sitnica za sećanje, ...

Dođemo u Smederevo  :shock: Očekuju posluženje ko' na svadbi (jedan pito' gde je prase  :shock: a ja mislila pita za neku debeljuškastu drugaricu  :roll: :twisted: ). Presekla sam to ko' Aca Gordijev čvor  :wink: :twisted:

Starija sama zaradila lovu i organizovala 18. rođendan a mlađa ... rekla da nema nikog kog bi poželjela častiti za SVOJ rođendan osim SEBE  :lol: :lol: :lol:

Nesa:
Sin sada moze da bira gde ce slaviti dedinoj lepotici rodjendan. Oba puta je to bilo u njihovom stanu od pedesetak kvadrata. Njegovi prijatelji su pomodari i naravno u igraonici organizuju tulime. Zadnji put je odlucio da vise ne ide ni na jedan tulum u igraonice. Oticice dan dva kasnije predati poklon i kuci.
Verovatno je to zato sto je tamo jako dobar provod.

Tanjica:
 :roll:

Kako ko voli i kako kome odgovara. Ja ne smaram nikoga zbog njegovih odluka.  :roll:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana