Šalter za osmehe & vedro vreme II

(1/89) > >>

dan555:
Nova tema za lepe stvari. :-D

Šta god lepo da vam se desi, podelite to sa nama. Em će nam biti drago da vam je krenulo dobro, em je možda vaša sreća zarazna... :urra:

dan555:
Ruže k'o ruže...
Al', ove su sa mog zapuštenog placa. Uspele su da, iako skroz zarasle u korov, godinama neorezane, neđubrene, neokopane... i dalje cvetaju. :mrgreen:

NaraYan:
meni su ovih dana najlepše stvari osmesi i lepo vreme :D

svetlost lutalica:
Daklem ljudi, braćo, sestre, svi...
Imala sam dva sata takvog flešbeka u devedesete, al' ne devedesete sankcija i pucnjave i svega tome sličnog, nego devedesete u kojima sam bila bitno mlađa i bitno mršavija i bitno manje opterećena odgovornostima i obavezama i životom generalno.

Goblini ne da su pokidali, nego su postavili domaći svim wannabe pankerima (a naročito onoj predgrupici iz NS) i uprkos tome što sam valjda prvi put u životu stvarno spoznala značenje izraza "pokisnuti do gole kože" ja sam sad veoma vrlo mnogo hepi (osim što me malo udara žal za mlados').

A ubedljivi vrhunac, moj lični (ako izuzmemo stihove koji me sad za nijansu više pogađaju nego onda kad im je vreme bilo, tj. "Uzalud trazim pogodan citat/Psiholog brani doktorat na temu/Uzalud trazim pogodan citat/U magnovenju") je bilo ovo (mada nisu baš morali da me podsete da je to pesma iz '92  :shock: ):

http://www.youtube.com/watch?v=bLTwRI1INHg

(i za one koje mrzi da klikću:
Jagode su jagode i supermen je jak
Ali od tvog dodira trese me još sad
Ti nikad nećeš saznati koliko sam slab
Daj mi sutra, daj mi sutra, daj mi sutra
sad !!!!)

A i (bivši) studenti su mi skandirali na sred ulice.  :mrgreen:

A i ovo je bilo super.

http://www.youtube.com/watch?v=1ZEp5DZAzcU

Nesa:
 :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:
Ej, ljudi dali to ona napisa zal za mladost?
Ona zal za mladost. Mora da je neka za.ebancija po sredi sa njene strane.
Ma vazno je da smo mi ostali mladi, al u dusi. :lol: :lol: :lol: :cao:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana