SF tim
* 24.06.2019. 20:17:36
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Šta gledati  (Pročitano 117127 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
hew-mon
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #285 poslato: 10.08.2017. 15:43:01 »

Vredi li "Salvation". skinuo sve epizode ali ne postizavam, od igrica, pa neznam dali da brisem ili da i dalje skidam i cuvam za malo sutra.

Ja sam se recimo navukao, ali je realno čist kliše. Načelno volim serije sa geek-ovima i teorijama zavere, pa je zato i pratim, ali nisam optimista za drugu sezonu  Rolling Eyes
Sačuvana
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 46
Van mreže

« Odgovor #286 poslato: 10.08.2017. 16:40:30 »

Pa iskreno FSP su mi najdraze, ali nekako su mi liniske i brzo se pregaze.
Ne igram preko neta, mada su me dosta okorelih, pozivali da se prikljucim. Nekako mi je sam sa svojim bolom i problemom koji treba resiti najdrazi nacin.
Ako je u igrici dostupan snajper e tu je uzitak. Osmotri, postavi se par pucnja, bezanija, druga pozicija i tako redom dok ne ostanem sam. Mada ponekad me i mlatnu ako ne uteknem na vreme.

U zadnje vreme primat kod mene imaju RPG naslovi. Pogotovo sam vezan za Stalkere, Oblivion, Skyrim, dakle starije fransize koje guram enti put.
Uvek su intresantne jer nikad ne odigras kao predhodni put, a mapa je potpuno otvorena sa nebrojanim zadacima sto perifernim sto glavnim.

Ma ima tu i novijih naslova ali to mi prvo pada napamet. Nekada je bilo i iz SF tematike poneka igrica, ali vise im se ni imena ne secam.

I eto tako. Rolling Eyes
 pozdrav
I da. Trenutno ponovo gazim "Fallout New Vegas". Pre nje je bila "Far Cry-Primal". I tako dalje.

I ja sam takav sto se tice online igrara. Ne pada mi na pamet da pokusam da uskladim svoje vrijeme sa drugima. Smile Jedini izuzetak je Overwatch koji mozes igrati na kratko i nepovezano.

Ja sam skoro zavrsio sa Titanfall 2 i Horizon Zero Dawn (ovo je jedna od najboljih igrara sto sam igrao do sada). Oprobao sam No Man's Sky i ne svidja mi, tako da trenutno igram nesto sto sam orginalno propustio RAGE.

Odavno igram u RGL (Retro Gaming League) iz zabave - ovu sedmicu igramo Battletoads (NES). Cesto na RGL naletim na igre za koje nisam ni cuo, a bile su dobre. Sedmicno nova igra i 10 sedmica u sezoni.  U zadnjih par sedmica samo odigram jednom da se 'upisem', najvise zbog obaveza.

Evo malo HZD gameplay-a:

https://www.youtube.com/watch?v=y64RYTiixd4
« Poslednja izmena: 10.08.2017. 16:44:36 od SuperFrog » Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
Nesa
Vajper

predsednik

Ugled: +30/-1
Starost: 60
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #287 poslato: 11.08.2017. 01:17:42 »

Vredi li "Salvation". skinuo sve epizode ali ne postizavam, od igrica, pa neznam dali da brisem ili da i dalje skidam i cuvam za malo sutra.

Ja sam se recimo navukao, ali je realno čist kliše. Načelno volim serije sa geek-ovima i teorijama zavere, pa je zato i pratim, ali nisam optimista za drugu sezonu  Rolling Eyes

Znaci ako dobro shvatam ti mi predlazes da je pogledam jer bar za sada ima smeka i sansi da ispadne nesto dobro bar u ovoj sezoni?
Sačuvana
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #288 poslato: 11.08.2017. 01:38:36 »

Pa iskreno FSP su mi najdraze, ali nekako su mi liniske i brzo se pregaze.
Ne igram preko neta, mada su me dosta okorelih, pozivali da se prikljucim. Nekako mi je sam sa svojim bolom i problemom koji treba resiti najdrazi nacin.
Ako je u igrici dostupan snajper e tu je uzitak. Osmotri, postavi se par pucnja, bezanija, druga pozicija i tako redom dok ne ostanem sam. Mada ponekad me i mlatnu ako ne uteknem na vreme.

U zadnje vreme primat kod mene imaju RPG naslovi. Pogotovo sam vezan za Stalkere, Oblivion, Skyrim, dakle starije fransize koje guram enti put.
Uvek su intresantne jer nikad ne odigras kao predhodni put, a mapa je potpuno otvorena sa nebrojanim zadacima sto perifernim sto glavnim.

Ma ima tu i novijih naslova ali to mi prvo pada napamet. Nekada je bilo i iz SF tematike poneka igrica, ali vise im se ni imena ne secam.

I eto tako. Rolling Eyes
 pozdrav
I da. Trenutno ponovo gazim "Fallout New Vegas". Pre nje je bila "Far Cry-Primal". I tako dalje.

I ja sam takav sto se tice online igrara. Ne pada mi na pamet da pokusam da uskladim svoje vrijeme sa drugima. Smile Jedini izuzetak je Overwatch koji mozes igrati na kratko i nepovezano.

Ja sam skoro zavrsio sa Titanfall 2 i Horizon Zero Dawn (ovo je jedna od najboljih igrara sto sam igrao do sada). Oprobao sam No Man's Sky i ne svidja mi, tako da trenutno igram nesto sto sam orginalno propustio RAGE.

Odavno igram u RGL (Retro Gaming League) iz zabave - ovu sedmicu igramo Battletoads (NES). Cesto na RGL naletim na igre za koje nisam ni cuo, a bile su dobre. Sedmicno nova igra i 10 sedmica u sezoni.  U zadnjih par sedmica samo odigram jednom da se 'upisem', najvise zbog obaveza.

Evo malo HZD gameplay-a:

https://www.youtube.com/watch?v=y64RYTiixd4

Koliko vidim " Horizon Zero Dawn" je novija igrica. Tema i akcija mi odgovara ali opet kako na brzinu videh namenjena je PS i izgleda nije radjena za PC. Steta.
Sačuvana
peca777
SF friend

admiral flote

Ugled: +11/-0
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #289 poslato: 11.08.2017. 14:37:34 »

pa pogledaj nije losa serija gledao sam i gore
Sačuvana
hew-mon
pripravnik

Ugled: +0/-0
Van mreže

« Odgovor #290 poslato: 11.08.2017. 15:32:01 »

Znaci ako dobro shvatam ti mi predlazes da je pogledam jer bar za sada ima smeka i sansi da ispadne nesto dobro bar u ovoj sezoni?

Pa da, svakako joj daj šansu... što kaže peca777 gledao sam i gore  Mr. Green
Sačuvana
SuperFrog
Lucozade

predsednik

Ugled: +27/-1
Starost: 46
Van mreže

« Odgovor #291 poslato: 11.08.2017. 19:06:55 »

Koliko vidim " Horizon Zero Dawn" je novija igrica. Tema i akcija mi odgovara ali opet kako na brzinu videh namenjena je PS i izgleda nije radjena za PC. Steta.

Da, novija i PS4 ekskuzivna igra. Upravo je izasao dodatak za igru.

Iskreno, da nema biblioteke, nikad ne bih oprobao novu igru, kao sto je ova. Cekao bih da bude jeftinija, jer za mene niti jedna ne vrijedi $60, koliko ovdje kostaju kad su nove.

Rage mi se takodje svidja, slican post-apokaliptican sadrzaj. Nesto najslicnije Mad Max-u.

https://www.youtube.com/watch?v=cXeymo2ZuJ8
Sačuvana

We came here in peace, we expect to go in one... piece. - Col. O'Neill
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #292 poslato: 12.08.2017. 01:18:06 »

Sto se tice Rage, stavio da se skida. Mada trenutno trazim nesto graficki zahtevnije. Sastavljam novi komp a uzeo sam grafiku r9 290 pa reko da je testiram kad dodje vreme. Mada ja ne zurim vec to ono laganica penzionerski.
Sto se tice serije, postujem misljenje i svakako cu joj dati priliku. Ustvari, vec sam odlucio da ci je pogledati, e jedino nisam siguran da cu je i u arhivu udenuti (narezivanjem). Laughing
 pozdrav
Sačuvana
garwor
Speed King

predsednik

Ugled: +17/-2
Starost: 42
Van mreže

« Odgovor #293 poslato: 22.08.2017. 23:54:01 »

Game of thrones pocinje da me nervira. Sedam sezona gomila ljudi gine za jednoga koji samo slaze svoju 'winter is coming, enemy on the gate' facu. Nadam se da ce mu poplaveti oci.
A ovo s white walkerima odavno podseca na igricu Heroes of Might and Magic, i heroje necromancere kojima je specijalnost da dizu kosture od poginulih u borbi, a ponekad i neku jacu jedinicu. A sad ce da se pojavi i bone dragon (ili ghost dragon), jedna od necromancerskih jedinica. Cenim da ce trebati neki artefakt da sastave da bi ga pobedili, ko u igrici.
Moglo bi do kraja da se ukrade nesto iz Zmajevih jahaca Perna, tu zmajevi ucestvuju protiv neke posasti, i ispostavi se da su plod genetskog inzenjeringa, ima i nekog puta kroz vreme.
A podseca i na spanske serije i Bolji zivot, spletke i preokreti nista losiji.
Ovakav isti osecaj sam imao kad sam citao cini mi se Ilion (ili neki od nastavaka iz te serije) od Simonsa, taj je pomesao sve sto je poznato.
Sačuvana

Bolje biti tezak covek nego laka zena.

Sve su zivotinje jednake, samo su neke jednakije.
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #294 poslato: 29.08.2017. 03:28:57 »

Kome se dopadao Daredevil, evo malo nastavka ali zacinjenog u seriji "Marvels The Defenders".
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #295 poslato: 12.09.2017. 15:44:53 »

Počelo je ! The Orville - Season 1 prva epizoda je emitovana.

Sačuvana

Bog čuva budale !
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #296 poslato: 13.09.2017. 11:38:42 »

Dali si gledala ovo? Imam neki cudan osecaj da je bezveze.  Sad
Mada, nema puno pa cu da skinem i sam se uverim. Wink
Sačuvana
Glorija
Superbaba

predsednik

Ugled: +60/-2
Pol: Žena
Van mreže

« Odgovor #297 poslato: 13.09.2017. 13:27:14 »

Rolling Eyes Tek prva epizoda ... još nema ni prevoda  grrr

Obećava ...

Nema potrebe da skidaš - ima na Netu.
Sačuvana

Bog čuva budale !
Nesa
Vajper

predsednik

Van mreže

« Odgovor #298 poslato: 25.09.2017. 18:31:38 »

Star Trek Discovery.
Prve dve epizode dostupne.
Sačuvana
dan555
Kosmozamlata

predsednik

Ugled: +80/-9
Slike: moj album
Van mreže

« Odgovor #299 poslato: 25.09.2017. 21:48:09 »

Јееее!!!
Sačuvana

Čoveče, pazi da ne ideš mali ispod zvezda! pozdrav
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.026 sekundi sa 24 upita.