SF tim
* 19.04.2019. 06:56:41
napredna pretraga  
Dobro došli, Gost. Molimo vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Fan forum SF fanova. Smile

Portal   Forum   Pomoć Pretraga Igre Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Promocija knjige Aleksandra Markovića  (Pročitano 2850 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Tanjica
Daenerys Targaryen

predsednik

Ugled: +29/-10
Starost: 41
Pol: Žena
Van mreže

« poslato: 01.02.2010. 11:23:32 »

Citat Draže sa Art-Anime:

"Na večerašnjoj tribini (01.02.2010.) društva ljubitelja fantastike "Lazar Komarčić", biće predstavljene zbirke proze i poezije Aleksandra Markovića "Mrve pod kožom" i "Uroboros". Tribina počinje u 19 časova, održava se na prvom spratu beogradskog Doma omladine, a ulaz je slobodan. Nepoznato je ko će pored autora učestvovati u promociji zbirki, ali se pretpostavlja da će učešće uzeti ljudi iz izdavačke kuće Tardis, koja stoji iza objavljivanja obeju Markovićevih knjiga.

Aleksandar Marković je jedan od autora koji su svojim kratkim pričama obeležili kraj prethodnog veka u srpskoj fantastici. Zbirka "Mrve pod kožom" izbor je njegovih najboljih proznih radova, među kojima, svakako, treba posebno spomenuti: "Avanture belog nosoroga", "Drvo koje jede zmajeve"http://www.art-anima.com/d/price/drvokojejedezmajeve.html, "Melanholiju"http://www.art-anima.com/d/price/melanholija.html, "Gondvanu"..."

Priče ovog pisca Drvo koje jede zmajeve i Melanholiju možete naći na sajtu Art-Anima. Prvu sam pročitala i odlična je. Za sve one koji su kao mali voleli Čarli Brauna obavezno štivo.  Laughing
Sačuvana

My needs are simple and few: food, clothing, a comfortable bed to sleep and NO IDIOTS.
Eriops
Čuvar stanice

kapetan

Ugled: +14/-3
Starost: 44
Pol: Muškarac
Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 28.02.2010. 11:13:05 »

E, ja sam obožavalac Čarlija Brauna  Smile.
Čuo sam mnogo pohvalnih komentara o Aleksandru Markoviću, i njegovom stvaralaštvu.
Taman ću iskoristiti priliku da iduće nedelje, na Međunarodnom Sajmu knjiga koji se održava u
Novom Sadu, od 4-9 marta, pazarim Mrve pod kožom.
Sačuvana

Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah.. bit ću spreman da zaboravim..
Flash-Azra
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Šema sajta  ◊   SF Vektor  ◊   TV program  ◊   Periodni sistem NF

Pravilnik  ◊   SF kviz  ◊   NF na Krstarici  ◊   SF filmovi  ◊   Bibliografije

Kopirajt © 2006-2019. SF tim. Sva prava zadržana.
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines | Mapa foruma | Arhiva | wap2 Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.022 sekundi sa 23 upita.