SF tim Ne SF teme
Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627282930
313233343536373839404142
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 16.10.2012. 17:00:50

Pa, rođena je u Ukrajini i tamo živela do šeste godine. Ukrajinski smatra maternjim jezikom a srpski, kažu, samo pomalo razume.
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 18.10.2012. 20:18:19

The Presence ( 2010)
Lose. Mira Sorvino glavna uloga i ona je meni izuzetno slatka i simpaticna ali.....
Zato je gdin Abraham Lincoln spreman. Mislim na film.
Nadam se dobrom jer film, kako mi se cini ili ce me oduseviti ili ce otici u drugu krajnost. Mislim da nece biti sredine.
Odg: Filmovi svih fela By: fane Date: 18.10.2012. 20:34:37

Abraham Lincoln ... što bi reko Šurda, lele!
Odgledao sinoć i to verziju od 5-6GB... gledao sam gomilu glupih filmova ali ne iz ovako visoke produkcije.
Najviše mi je smetao glavni glumac, koji kad napravi neku facu, podseti me na jednu životinju koja gleda u nešto što se zove vrata a ona šarena Twisted Evil
A dvoumio sam se, da li da odgledam crtani Treasure Planet ili ovo ali rekoh aj nešto novo... grrr
Odg: Filmovi svih fela By: Lemonzoo Date: 19.10.2012. 10:05:25

Treasure Planet obavezno gledaj.
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 20.10.2012. 13:52:43

Citat: fane  18.10.2012. 20:34:37
Abraham Lincoln ... što bi reko Šurda, lele!
Odgledao sinoć i to verziju od 5-6GB... gledao sam gomilu glupih filmova ali ne iz ovako visoke produkcije.
Najviše mi je smetao glavni glumac, koji kad napravi neku facu, podseti me na jednu životinju koja gleda u nešto što se zove vrata a ona šarena Twisted Evil
A dvoumio sam se, da li da odgledam crtani Treasure Planet ili ovo ali rekoh aj nešto novo... grrr

E j... ga. Izgleda ode na onu drugu stranu. Svejedno cu ga pogledati. Probacu  Laughing.
V/H/S (2012) By: Lemonzoo Date: 20.10.2012. 14:00:29

Video/Kaseta

Premijera: 6. rujan 2012.
Trajanje: 116 min.
Jezik: Engleski
Zemlja: SAD
Redatelji: Matt Bettinelli-Olpin, David Bruckner
Scenaristi: Glenn McQuaid, David Bruckner
Producenti: Brad Miska, David Gary Binkow
Uloge: Calvin Reeder, Lane Hughes, Adam Wingard
Žanr: horor
Internet: IMDb, Wikipedia, Rotten Tomatoes, HorrorHR
Opis: Grupa niškoristi frendova dane provodi u huliganskim akcijama koje snimaju i poslije gledaju na televiziji. Dobivaju zadatak da provale u jednu kuću i iz nje ukradu određenu VHS kazetu. Plan je bio brzo ući, maznuti kazetu i izletiti, ali i najbolji planovi se izjalove. U kući nailaze na tijelo vlasnika i brdo različitih VHS kazeta. U potrazi za onom pravom, jednu po jednu stavljaju u video plejer. Svaka kazeta je jedna od priči u ovom omnibusu.
(Izvor: horrorhr.com)

Trailer:
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=ceK6vjLYkTA

Preuzmi Titlove

Film mi je na skidanju, vidićemo valja li.
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 20.10.2012. 14:14:18

Šta ja "niškoristi"?
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 20.10.2012. 14:17:14

Mozda nisu od koristi? Laughing
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 20.10.2012. 14:30:38

Citat: robi75  12.10.2012. 16:26:22
Tri musketara. Najnovija ekranizavija. Simpaticno. Mila Jovovic.....Prelepa, nikad lepsa.
Одглед’о данас. Зар вам се не чини да је ово стимпанк, само из 17. века? Летећи бродови, све неке справице, ронилачка маска...
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 20.10.2012. 14:44:19

Ne cini se, mislim da je tako. Zato mi je i simpaticno. Ali ipak umerenije u odnosu na recimo Wild Wild West ili Ligu izuzetnih dzentlmena.
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 20.10.2012. 15:04:16

Па онда спада у наш жанр и може да се пише приказ. Ш’а мислите?
Odg: Filmovi svih fela By: Lemonzoo Date: 20.10.2012. 15:47:37

Citat: dan555  20.10.2012. 14:14:18
Šta ja "niškoristi"?
beskoristan, sve suprotod mene  Very Happy
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 26.10.2012. 20:43:16

Pogledao Abrahama i vampire. Slezu se utisci i mislim da ima dosta " materijala" za prikaz.
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 30.10.2012. 21:02:47

PogledaoThe Barrens i Werewolf: The Beast Among Us.
Jedino lepo i dobro u prvom filmu mogu izdvojiti Miu Kirshner za koju se iskreno nadam da je strejt ( bio bih vrlo tuzan da se " bacila" na onu stranu a postoji opravdana sumnja za tako nesto. Nemoj Mia ako Boga znas). U drugom nista. The Barrens "spominje" djavole a drugi film govori o lovu na vukodlake. Probao sam da pogledam, jos jedan u nizu tres filmova, univerzalni vojnik, ovaj novi, nisam se ni trudio da upamtim ceo naziv, i nisam mogao. Zan i Dolf opet zajedno kao i u prvom delu? Vrlo neozbiljno, vrlo.
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 13.11.2012. 10:58:06

Поскидао сам неколико филмова који имају добре оцене на ИМДб, драме, ко велим добри су па да погледам. Е, ћорак...
Па да вас упозорим.
„360" - одлични (али баш) глумци али филм са мало, малецко радње. Много глумаца у епизодама, без главног лика, дотичу једни друге својим животима како их путеви споје. Сваки лик има своју причицу, тек дотакнуту, све укупно делује као танак пресек гомиле живота. Недовољно за гледање.

„Cosmopolis“ - каааако дооооосаааадааан филм. Мислио сам да је режисер високог ранга Дејвид Кроненберг довољна гаранција за добар филм али ово је тешко ђубре. Можда он овако замишља високу уметност али ја јок.
Млади богаташ својом супер-екстра-лимузином иде кроз град на шишање а успут му улазе разни ликови, сарадници, женске... Обећавајуће али резултат је, што би данашња омладина рекла, тежак смор. Избегавати у широком луку.

„People Like Us“ такође одлична глумачка екипа (Мишел Фајфер као матора мајка одраслог сина, Крис Пајн као главни лик, Елизабет Бенкс као самохрана мајка, Оливија Вајлд у споредној улози). Сладуњава драмица, гледљива али помало испразна. Ипак, глумци су добри па може да се погледа иако је радња онако, мало бљак.

„Killer Joe“ још један са добрим глумцем али таааакооо лоша драма. Можда је Америма занимљива због тога што су главни ликови до даске аморални, радња је шокантна. Али ово је још једна позоришна представа чији аутор није схватио да је досадно када ликовима не да ни мрвицу наде и шансе за боље сутра. Дооосааадно.
(додуше, на почетку Ђина Гершон покаже свој „међуножни чуперак“ у пуном обиму и кадру. Ал’ то је више бљак него занимљиво.

„The Expendables 2“ - пародија са гомилом познатих акционих глумаца. Ко воле уживаће, ко очекује да види нешто смислено боље да не гледа. (сцене са Новаком су избачене у монтажи, не тражите га)

„Secret of the Wings“ - ваљда четврти наставак анимираних филмова о Звончици. Проверите да ли је дете у вама још живо и погледајте како је Звончица сазнала да има сестру и како су њих две спојиле зимске и летње виле. Ја уживао. Mr. Green