SF tim Ne SF teme
Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627282930
313233343536373839404142
Odg: Filmovi svih fela By: venom187 Date: 22.09.2011. 15:16:10

Fast Five je dobar, koliko može biti jedan takav film. Nedostatak je "street racing", kojeg u svakom nastavku ima sve manje i manje.
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 13.10.2011. 20:45:16

Pogledao sam pigvine i Dzima Kerija(Mr.Poppers penguins). Simpaticno. Ipak su moji klinci bili zadovoljniji od mene posle gledanja filma. Crying or Very sad
Odg: Filmovi svih fela By: Tanjica Date: 20.11.2011. 22:53:47

Preporucujem filmic koji sam odgledala pre neko vece i tako se slatko ismejala. Film je nenapadan, nepretenciozan i , sto je najvaznije, nije odvratan (ocigledno klinci smatraju da sto su odvratnije scene to su smesnije). Vise ce vas podsetiti na dobre stare komedije sa Tom Hanksom nego na ove nove gluposti. I bas zbog toga mi je odlican. Treba ga pogledati.

http://www.imdb.com/title/tt1622547/
Odg: Filmovi svih fela By: venom187 Date: 20.11.2011. 23:38:25

Trenutno gledam liste filmova na IMDb-u i svaki put kad naletim na zanimljiv skidam torent. Jesse Eisenberg je dobar glumac, gledao sam ga u par komedija i fino se ismejao. Tako se 30 Minutes or Less našao na mojoj listi "sa dovnload", jedan od mnogih.  Rolling Eyes
Naletih na još jedan, po glumcima zanimljiv (mada to ništa ne znači  Rolling Eyes), The Son of No One, sagledaću ga, pa kakav god da bude. http://www.imdb.com/title/tt1535612/
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 25.11.2011. 21:20:05

Torente. Spanski detektiv. Kakav komad budale. Opet sam pogledao treci deo.
Odg: Filmovi svih fela By: Nesa Date: 06.12.2011. 23:42:38

Skinuo i odgledao treci deo Zeitgeist.
Kao i predhodna dva vredi ga pogledati. Na vrlo razumljiv nacin prikazuje sav paradoks mazohizma ljudskog roda. Kad kazem mazohizam, mislim prvenstveno na narod kojim se vlada a ne da vlastodrsce, i oligarhiju u vidu krupnog kapitala. Ma da ne trucam, pogledajte. Velika preporuka kao i za predhodna dva dela ko nije pogledao.

Radi pomoci u trazenju, evo i naslova:
Zeitgeist - The Movie (mislim da je snimljen 2007)
Zeitgeist Addendum (2008)
Zeitgeist Moving Forward (2011)
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 15.12.2011. 17:23:05

Pogledao sam Konana i onda shvatio da nisam nista pogledao??? Sad

Odg: Filmovi svih fela By: venom187 Date: 17.12.2011. 15:21:13

Citat: robi75  15.12.2011. 17:23:05

U prevodu: smeće?  Confused
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 17.12.2011. 15:54:24

Tako nesto.
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 04.01.2012. 22:31:45

Odgledao "Contagion".  Moja prva reakcija - Juhuuu, Gvinet Paltrou. Nekoliko minuta kasnije - Grrrrr, kakav je to film u kome takva zvezda igra kratku epizodu i mre. Evil or Very Mad

Namerno usporen film o pandemiji koja utepava veliki procenat zaraženih. Gvinet nije jedina zvezda koja je samo epizodista. Glumačka ekipa je prilično jaka.
Pomalo dosadan film. Opisuje kako bi danas zaista izgledala pandemija. Gledljivo ali za mene previše sporo i uspavano.
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 31.01.2012. 20:07:58

Ko me ter'o da po ovoj 'zimoći' gledam film Smrznuti (Frozen). Sad mi još 'ladnije... cold

Malo dosadan film ali surov, bez neverovatnih rešenja. Troje mladih ostanu zaboravljeni na klupi nasred skijaške žičare. Nikog neće biti sledećih pet dana i treba nekako preživeti hladnoću...
Odg: Filmovi svih fela By: SuperFrog Date: 31.01.2012. 20:27:39

Citat: robi75  15.12.2011. 17:23:05

hehe... mozda je do verzije filma ili to kvaliteta, no meni nije bio ni tako los. Za razliku od orginala, ovaj film ima i neku radnju, prikazuje barbare u boljem svjetlu no sto je to uradjeno prije. Cjeli svjet sad ima dobaru 'fantazy' temu, no ipak nije dobro uradjen kao npr. Imortals.

Po mom misljenju, film bi bio puno bolji da su duze vremena se zadrzali na djelu kad je bio djecak. Smile
Odg: Filmovi svih fela By: robi75 Date: 31.01.2012. 21:08:59

Ja to delim na ocekivanja sa jedne strane a sa druge koliko su ta moja ocekivanja ostvarena u smislu kvaliteta filma. Jasno je kao dan da je Konan sa Svarcikom; u svoje vreme postavio neke vise standarde. Mega hit u svakom smislu. Ne ulazim u to kako taj film izgleda iz danasnje perspektive, to bi bila izuzetna glupost. A kada slozim kockice i rangiram rimejk Konana, a parametri su samo ono sto sam naveo na pocetku izlaganja, ne mogu da kazem nista vise od " los". A taman posla da zalazim dublje pocev od glume (osim glavnog baje) i neverovatno praznih i za film nebitnih dijaloga. Ja ne verujem da vredi 70 miliona dolara; nisam video u sta su ulozeni, potroseni. Efekti su odlicni, naravno, ali.... Da nije toliko krvi, usput svaki put isto (mislim na efekte vezane za letenje i razmazivanje krvi ) verujem da bi bio odlican deciji film. Ne bih dalje, obecao sam da necu. Mozda nisam u pravu, mozda nisam dobro razumeo film (ako ima sta da se razume) ili ga mozda nisam gledao u pravo vreme ili jednostavno nisam bio raspolozen pa sam to sve video sa losije strane. pozdrav
Odg: Filmovi svih fela By: SuperFrog Date: 31.01.2012. 21:21:33

Citat: robi75  31.01.2012. 21:08:59
Ja to delim na ocekivanja sa jedne strane a sa druge koliko su ta moja ocekivanja ostvarena u smislu kvaliteta filma. Jasno je kao dan da je Konan sa Svarcikom; u svoje vreme postavio neke vise standarde. Mega hit u svakom smislu. Ne ulazim u to kako taj film izgleda iz danasnje perspektive, to bi bila izuzetna glupost. A kada slozim kockice i rangiram rimejk Konana, a parametri su samo ono sto sam naveo na pocetku izlaganja, ne mogu da kazem nista vise od " los". A taman posla da zalazim dublje pocev od glume (osim glavnog baje) i neverovatno praznih i za film nebitnih dijaloga. Ja ne verujem da vredi 70 miliona dolara; nisam video u sta su ulozeni, potroseni. Efekti su odlicni, naravno, ali.... Da nije toliko krvi, usput svaki put isto (mislim na efekte vezane za letenje i razmazivanje krvi ) verujem da bi bio odlican deciji film. Ne bih dalje, obecao sam da necu. Mozda nisam u pravu, mozda nisam dobro razumeo film (ako ima sta da se razume) ili ga mozda nisam gledao u pravo vreme ili jednostavno nisam bio raspolozen pa sam to sve video sa losije strane. pozdrav

Je moze biti da je tako, a moze biti i da si u pravu a da je kroz one naocale nisam bas vidio najbolje... (jeb' ga, stari se Smile)

Mozda su mi i silne (. )( .) u filmu isprale vec ionako slabu pamet... Very Happy
Odg: Filmovi svih fela By: valiant68 Date: 01.02.2012. 01:11:41

Smanjen izbor sf-filmova, tera me da gledam one... sa naznakom "Drama".