SF tim Ne SF teme
Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627282930
313233343536373839404142
Odg: Filmovi svih fela By: garwor Date: 29.05.2008. 19:31:12

daj torrent
Odg: Filmovi svih fela By: elite Date: 29.05.2008. 19:38:55

Nije mi uspelo da izmenim poruku, sada se zna da sam gladna. Usput gledam seriju Dekster. Jesam gledala bolesne filmove, ali ovako bolesnu seriju,nikada. Još kažu da je knjiga bolesnija  Shocked

Garvore, moraš biti pozvan,zato, pošalji Tvoj email  na PM da Te ukucamo.
 Inače adresa je
                       W.W.W.iptorrents.com
Odg: Filmovi svih fela By: fane017 Date: 29.05.2008. 20:13:30

Skinuo sam Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull  i za CAM kopiju nije toliko lose.
Ali ja cu sacekati R5 ili dvdrip.
Ja sam skinuo sa www.araditracker.com
Dosta dobar torrent sajt sa full brzinom.
Potrebna je registracija  i naravno kolko uzmes tolko das! Very Happy
Odg: Filmovi svih fela By: Sal Date: 29.05.2008. 20:17:33

Ja sam skinuo Indiana Jonesa i dobio laznjak.
Na kraju sam ga kupio, i bolje da nisam. Snimak ocajan, Indi to nije zasluzio.

Gledao sam Returner, ali nisam se mogao setiti scene sa Boingom... Sad
Odg: Filmovi svih fela By: dan555 Date: 01.06.2008. 23:35:51

Upravo skidam film "Tora, tora, tora" o napadu na Perl Harbur iz ugla Japanaca.
Gledao sam ga kao klinac u bionji sa roditeljima i ostavio je na mene snažan utisak. Jedva čekam da ga opet odgledam. Baš se svašta može naći na netu, čak i titl za ovaj film (1,2 Gb). Very Happy

Je l' ga se još neko seća?
Odg: Filmovi svih fela By: fane017 Date: 02.06.2008. 08:34:08

Dan, ja se secam filma kao kroz maglu.Znam da sam kao klinac bio napaljen na sve vrste aviona tako da sam gledao sve filmove u kojima se leti. Rolling Eyes

Ako se ne varam mislim da sam u tom filmu prvi put cuo za kamikaze pa sam smarao starijeg brata da mi pojasni kako moze neko sebe zrtvovati radi otadzbine Wink

Japanci su chudo Exclamation Exclamation Exclamation
Odg: Filmovi svih fela By: Nesa Date: 06.07.2008. 20:29:17

Arn TempelriddarenEvo jednog filma koji nadam se moze zadovoljiti sve ukuse.(neznam samo dali je ovo pravo mesto za njegovo predstavljanje).
Film je Svedski i cinimi se dokaz da i Evropa moza da napravi gledljiv komad.
Radnja filma je negde rekao bih 12. vek, vreme templara i previranja u tadasnjoj Evropi pogotovo njnih severnih zemalja. Uvod u radnju je odrastajne mladog Arna u selu koje je inace na teritoriju gde se odigrava borba za vlast. Spletom raznih okolnosti i nesretne ljubavi, Arn postaje templar. Radnja uporedo prati njegovu nevencanu, i njegovo ratovanje u Jerusalemu. Kraj filma nedoreceni (u naznaci) hepiend.
Film ne obiluje nekim ljubavnim scenama, ali se cini emocijalnim. Isto tako nije ni sa velikim ratnim scenama mada obradjuje vreme rata.
Po meni uradjen dobar balans.
Preporuka pogledati i nece biti izgubljeno vreme
Odg: Filmovi svih fela By: Nesa Date: 06.07.2008. 20:31:43

Nije ubacio skiku pa da pokusam ponovo.
Odg: Filmovi svih fela By: Кули Date: 07.07.2008. 00:30:45

Je li neko gledao Zeitgeist?
U pitanju je dokumentarac koji je okacio sve osetljive teme.
Prvi deo se odnosi na religiju i na njeno paradoxalno poimanje (najsmesnija scena je kada se objasnjava kako postoje raj i pakao gde se ljudi muce... pa onda odjednom kazu: "Ali On vas voli"). Ostatak se odnosi uglavnom na pljuvanje politicke situacije u svetu, najvise Amerikanaca.

I pitanje, kako se uclaniti na iptorrents i slicne privatne trackere? Od koga treba pozivnica?
Odg: Filmovi svih fela By: svetlost lutalica Date: 07.07.2008. 07:31:15

Gledala Zeitgeist i mislim da je vecim delom pseudointelektualna propaganda. Hocu reci, ok je pljuvati Amere, volim ja to, ali kad se radi kako treba. A za hriscanstvo su malo gledali/citali Da Vincijev kod i slicno (da se razumemo, ja sam ateista i nemam bas neko misljenje o hriscanstvu, ali opet, kad nesto kritikujes radi to sa pravim argumentima).
Odg: Filmovi svih fela By: elite Date: 07.07.2008. 08:05:08

@ Kuli, Pozivnicu Ti daje neko ko je vec clan>a on moze samo jednu <. Cula sam da jednom mesecno otvaraju za pristup novih clanova,mislim da je to 1. u mesecu.    pozdrav
Odg: Filmovi svih fela By: Кули Date: 07.07.2008. 10:00:51

Citat: svetlost lutalica  07.07.2008. 07:31:15
Gledala Zeitgeist i mislim da je vecim delom pseudointelektualna propaganda. Hocu reci, ok je pljuvati Amere, volim ja to, ali kad se radi kako treba. A za hriscanstvo su malo gledali/citali Da Vincijev kod i slicno (da se razumemo, ja sam ateista i nemam bas neko misljenje o hriscanstvu, ali opet, kad nesto kritikujes radi to sa pravim argumentima).

Naravno da je propaganda i da nije ozbiljno uradjen, ali mi je svih 2h koliko traje bilo zanimljivo gledati.
Tokom celog filma ne navode se pravi argumenti nego se pominju neki bezvezni primeri koji su meni bili prilicno smesni (bar mi je nacin na koji to oni izgovaraju bio smesan).

@elite
hvala na obavestenju, do sada sam koristio samo javne trackere koji prilicno variraju sa brzinom (u zavisnosti od toga sta skidas, naravno).
Odg: Filmovi svih fela By: svetlost lutalica Date: 07.07.2008. 11:27:40

Ma ja malo prejako reagujem.Smile  Posto sam vec imala neke rasprave u RL na temu tog filma, pa mi je sad fitilj malo kratak. Neki ljudi su taj film mnogo ozbiljno shvatili. Evil or Very Mad

A da je teatralno jeste. Smile I uglavnom nije dosadno. Mada su me smorila ona valovita polja zita (ili vec cega) i new age varijante tipa povratka prirodi.

Edit: Ali to je jedna mnogo zamljiva tema za razmisljanje: zbog cega su ljudi skloni da, ako se nesto distrubuira preko Neta (sad mislim na konkretno vesti,dokumentarne filmove itd.) i prilicno anonimno, misle da je to objektivnije od npr. CNN-a. Ili RTS-a ili bilo cega slicnog?
Odg: Filmovi svih fela By: yugo 45 Date: 07.07.2008. 17:47:49

Citat: Nesa  06.07.2008. 20:29:17
Arn TempelriddarenEvo jednog filma koji nadam se moze zadovoljiti sve ukuse.(neznam samo dali je ovo pravo mesto za njegovo predstavljanje).
Film je Svedski i cinimi se dokaz da i Evropa moza da napravi gledljiv komad.
Radnja filma je negde rekao bih 12. vek, vreme templara i previranja u tadasnjoj Evropi pogotovo njnih severnih zemalja. Uvod u radnju je odrastajne mladog Arna u selu koje je inace na teritoriju gde se odigrava borba za vlast. Spletom raznih okolnosti i nesretne ljubavi, Arn postaje templar. Radnja uporedo prati njegovu nevencanu, i njegovo ratovanje u Jerusalemu. Kraj filma nedoreceni (u naznaci) hepiend.
Film ne obiluje nekim ljubavnim scenama, ali se cini emocijalnim. Isto tako nije ni sa velikim ratnim scenama mada obradjuje vreme rata.
Po meni uradjen dobar balans.
Preporuka pogledati i nece biti izgubljeno vreme
svi rs linkovi su mrtvi za ovaj film tako da preostaje samo torent
Odg: Filmovi svih fela By: Nesa Date: 07.07.2008. 18:00:52

Ja ga skinuo na buvljaku, ali u subotu. U nedelju bila racija, pokupili diskove, tako da nisam nista novo nabavio. Ako ti je bas gust za Arn Tempelriddaren uglavicemo nekako termin i mesto pa da ti ga donesem.