SF tim Ne SF teme
Pages: 12
On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: NaraYan Date: 11.06.2007. 12:42:30

Nisam znao gde da otvorim ovaj topic, ako mu nije mesto ovde, mr. Dan ce ga svakako pomeriti, no, to je nebitno.

Meni se prilichno dopala ova ideja o globalnom glasanju za 'novih' 7 svetskih chuda.

Nisam glasao za Ajfela. Kip slobode, sidnejsku operu... vec za Uskrshnja ostrva, Chichen icu, Stounhendz...

Adresa je http://www.new7wonders.com/index.php?id=315 i mislim da bi bilo bash lepo da glasamo svi. Smile

Ja sam se bash lepo osecao zbog svoje participacije, osecao sam se kao deo. Smile
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 15.07.2008. 23:59:26

Pa brate "NaraYan" sto ne glasa za nasu DJavolju varos.
Prvo sto je interesantna a drugo i nasa je.
Da imamo i mi neko cudo.
Ako se ko nadje u prilici nek obidje interesantno je u najmanju ruku.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 16.07.2008. 00:15:10

Ustvari saljem otvoren poziv da se svi ukljucimo, i naravno nase je nase. Znaci DJavolja Varos pod 1 .
Ostalo po nahodjenju ili za nesto bezveze.
Mozda je bezveze ili pokvareno ali za dobiti "Svedsko Cudo", ajde da malo lukavimo. Twisted Evil Twisted Evil
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: NaraYan Date: 16.07.2008. 01:14:06

Jaka konkurencija, brate. Ima mnogo vecih chuda ali mi jedino nije jasan onaj Hrist u Riu... Mozda zato shto nisam bio tamo...
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: svetlost lutalica Date: 16.07.2008. 08:11:50

A meni moj najbolji drug već 10 godina obećava da će da me vodi u Đavolju varoš (pošto je iz tog kraja) i nikako... Crying or Very sad

Idem sad da vidim da li je Petra na spisku pa da glasam za nju.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 16.07.2008. 21:18:58

Nemogu da se setim dali sam negde procitao ili cuo ali znam da hije bilo odavno, i po toj informaciji, DJavolja Varos se jako dobro kotira. Negde pri vrhu. Pa reko da poguramo.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: svetlost lutalica Date: 16.07.2008. 21:20:43

Ma jok, ionako nema šanse. Bolje da odemo tamo da vidimo uživo (sad sam bila kod dotičnog druga i opet mi je obećao da će da me vodi...al mu nešto ne verujem  Crying or Very sad ).
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 16.07.2008. 21:33:48

Otici treba svakako. Bar je prirode OK. Ustvari nije ni skupo puno, bar po restoranima na jugu Srbije. Skoro mi se klinac vratio iz tih krajeva i ubi se od smeha kad prica o cenam. od 30% do 50% u odnosu na Bg i NS.
Prolom banju  u cijoj blizini je DJavolja Varos inace dosta hvale kao lekovitu banju. Bubci, besika a blato kazu leci koznjake.
Sve u svemu nije los izbor za odmor i predah.
A glasanje pa bar ono nekosta samo malo truda, i to je to.
BDV nisam reklamni agent Prolom banje. 

Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: svetlost lutalica Date: 16.07.2008. 21:52:02

Svuda su kafići i restorani mnogo jeftiniji nego u BG. Ja sam tako u Zrenjaninu spontano sela u najskuplji kafić i čekala dragog nekih dva-tri sata i svašta pila za to vreme, a kad su mi rekli koliko treba da platim ja sam bila u fazonu: "Za sve ovo?!".
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 16.07.2008. 21:56:29

I ako se tamo nadjete, a zeljni ste pesacenja, sa Druge strane Radan planine(nadam se da nisam pogresio nalazi se slicno cudo kao i u DJ. V.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 16.07.2008. 22:08:09

Ma ustvari sva manja mesta, za generacije koje vise nevode "previse aktivan zivot su po meni mnogo bolje za zivljenje.
Manje trke, zurbe, guzve i sve ono sto irtira svakodnevno.
Osim toga bar se moze sa platom spojiti kraj sa pocetkom.
A internet valjda i tamo radi i mislim da bi pre dobio ADSL, nego u Bg.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: svetlost lutalica Date: 16.07.2008. 22:11:52

Hmmmm...po mom iskustvu vreme u Zrenjaninu protiče oko 7 puta sporije nego u Beogradu. To je vrlo zanimljiv fenomen, koji bi trebalo istražiti. Laughing Za platu nisam sigurna, možda može više da se kupi za iste pare, ali zato ima manje posla. (Opet kako gde, je li.)

Btw. opet spamujemo  Laughing

Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: dan555 Date: 16.07.2008. 22:28:52

Glasao, tek smo 54.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: svetlost lutalica Date: 16.07.2008. 22:36:02

A ja još nisam glasala za Petru. Nešto mi je nejasan onaj njihov sajt.
Odg: On line/phone/sms izbor novih 7 svetskih chuda By: Nesa Date: 17.07.2008. 08:10:19

Pa i nismo losi koliko nominacija ima. Koliko kuzim bitno je Br.1 nase a ostale glasove rasturati.
Neka me isprave ako gresim.
Svaki glas se broji. Zrno po zrno .......