SF tim Ne SF teme
Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627282930
313233343536373839404142
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: dan555 Date: 19.06.2012. 16:30:51

Хм, а зашто 00 за клоњу? Да није оно — да упаднеш са обе ноге кроз рупе (нуле)?
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: MasterYoda Date: 19.06.2012. 19:44:26

Potiče iz starih vremena, kada je WC u svakoj hotelskoj sobi bio privilegija samo luksuznih hotela. Obični hoteli imali su zajednički WC na spratu, a vrata su se označavala kao soba 00.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: dan555 Date: 19.06.2012. 20:26:27

Ето, знао сам да неко од вас зна. А сада знам и ја. Mr. Green
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: venom187 Date: 19.06.2012. 22:33:57

A ja uvek mislio da je 00 puška....  grrr

Master, hvala za objašnjenje.  Laughing
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Nesa Date: 20.06.2012. 08:17:10

Bem ti krvopije!
Nisu bre ni komancerosi ko sto su nekad bili. Nekad je bilo da ih zaprase pa smo neko vreme mirni. Sada ovi mutanti, kad god ih zaprase polude. Grizu bre i za nokte. Ajd sto bodu, nego bre kad te sasiju kozu skidas cesuci se. Jutros negde oko 05.30 po srednjeevropejskom vremenu, nicim izazvani, navalise na moje noge, tako da sam sav u pecatima morao da ustanem. A sto svrbiiiii. I stacu. Kako nemam kremu za posle ujeda komaraca, narodni lek. SIRCE. Sada me ne svrbi ali se cujem na sirce u krugu od 10m. Bem ti krvopije!
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: vanax Date: 20.06.2012. 09:54:43

Sa'će te bodu na viljušku, k'o salatu.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Glorija Date: 20.06.2012. 11:32:53

kolki komarci ko rode: http://www.youtube.com/watch?v=cECEdCly6Ec

Twisted Evil Jedva sam nagovorila dedu da pije B-kompleks a sad on više pazi da ne preskoči tabletu nego ja  Laughing Laughing Laughing

Elem, štos je u tome da se višak B vitamina izbacuje sa znojem a komarci ga mrze  Wink 1 tabletica na dan - zuje a ne ujedaju  plazenje igra

Na Jutarnjem programu se baš svašta može čuti pa i ovo za B vitamin  Wink Neki matori doktor podučavao mame da ne truju decu Autanom... Meni tad sinulo zašto mene nikad ne ujedaju : zbog išijasa pijem puno B vitamina a usput i komarce teram  Laughing
Jedina zvrčka je što ljudi koji imaju oštećenje želuca (gastritis) ne mogu da apsorbuju B vitamin ... Dobra stvar je: B vitamina ima u PIVU !  Wink Twisted Evil tj. u kvascu ali - nema piva bez kvasca  Wink

Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: valiant68 Date: 24.06.2012. 08:45:21

Ovih dana sam uduvan   grrr grrr grrr.
Vratili mi sa pranja tepih a on zdiba za medalju.  Shocked
Od muke ispraznih ceo dezodorans.  Laughing

Škrtice, nisu ni šamponirali, samo isprskali vodom.
Kako sad da izbacim onaj kiseli, budjavi vonj?
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Nesa Date: 24.06.2012. 10:35:35

Operes ponovo.  Laughing
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: robi75 Date: 10.07.2012. 17:23:39

Pokusavam cerkici da instaliram The Sims 3 pets ali mi ne ide. Krekujem ( probao sa vise razlicitih krekova) i kada krene instalacija trazi mi prvi disk?
Citao sam na forumima da su lljudi imali isti problem medjitim nigde se nespominje resenje. Oni koji su instalirali igricu neznaju u cemu je problem. Ako je iko imao veze sa ovom igricom molim za pomoc.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Nesa Date: 10.07.2012. 18:40:52

Naznam tu igricu ali sve govori da je crack u pitanj.
Malo sam okretao net i nesto mi nije jasno. Nadjoh da je pod "The Sims 2" - pets. Ali ne tvrdim da nema i pod The Sims 3.
Ja sam uglavnom probleme resavao tako sto u Google ukucam "naziv igre" problem, i krenem redom po dobijenim sajtovima.
Mozda predhodno proverim Rapidserbija pa dalje. i uglavnom sam pronalazio odgovor.
Znam da ti nisam pomogao previse, ali eto bar sam te ohrabrio (nadam se) da ozbiljnije kopas po netu.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: venom187 Date: 10.07.2012. 19:38:21

Nešo, postoji i Sims 3 Pets.

I ja sam pokušao instalirati sestri, pojavio se isti problem i nisam našao rešenje, tako da sam ubrzo odustao i obrisao. Međutim, zaboravio sam videti, možda ima rešenje na sajtu sa kog sam skinuo igru. Tako, ako si je skinuo kao torent, pogledaj, verovatno postoji rešenje na stranici sa koje si skinuo.  pozdrav
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: robi75 Date: 10.07.2012. 20:10:30

ma pitao sam direktno coveka koji je postavio igricu na Vojvodinanet-u.Nisam dobro krekovao i takodje nisam instalirao preko daemona tools-a.Sad je u redu, igrica se instalira a videcemo da li cu je pokrenuti.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: SuperFrog Date: 11.07.2012. 12:58:52

Citat: Glorija  20.06.2012. 11:32:53
kolki komarci ko rode: http://www.youtube.com/watch?v=cECEdCly6Ec

Twisted Evil Jedva sam nagovorila dedu da pije B-kompleks a sad on više pazi da ne preskoči tabletu nego ja  Laughing Laughing Laughing

Elem, štos je u tome da se višak B vitamina izbacuje sa znojem a komarci ga mrze  Wink 1 tabletica na dan - zuje a ne ujedaju  plazenje igra

Na Jutarnjem programu se baš svašta može čuti pa i ovo za B vitamin  Wink Neki matori doktor podučavao mame da ne truju decu Autanom... Meni tad sinulo zašto mene nikad ne ujedaju : zbog išijasa pijem puno B vitamina a usput i komarce teram  Laughing
Jedina zvrčka je što ljudi koji imaju oštećenje želuca (gastritis) ne mogu da apsorbuju B vitamin ... Dobra stvar je: B vitamina ima u PIVU !  Wink Twisted Evil tj. u kvascu ali - nema piva bez kvasca  Wink

Radovan je legenda, pogotovo sa clanskom kartom, jebo te.

Nisam znao to za B vitamin, no ove godine ne izgleda problem, posto komaraca nema ni za ljeka. Navodno susa, malo padavina su doprinjeli da oni sto istrebljuju komarce putem prskanja su ostali bez posla ovo ljeto.

No opet nije losa ideja malo ga konsumirati u pivu. Iducu semdicu idem na odmor, tako da je plan da povecam dozu... (u slucaju da tamo gdje idem ima komaraca Very Happy)
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: plotz Date: 11.07.2012. 14:12:43

Citat: robi75  10.07.2012. 20:10:30
ma pitao sam direktno coveka koji je postavio igricu na Vojvodinanet-u.Nisam dobro krekovao i takodje nisam instalirao preko daemona tools-a.Sad je u redu, igrica se instalira a videcemo da li cu je pokrenuti.
Obično deamon lite ili alcohol,,na kraju bilo koji prog. koji omogućava maunt ili dismaount na virtualni disk,obično je tu rešenje.Kad mountuješ(retko traži otpakivanje,pošto dobijaš imidž)) tu ti je obično otvoren i crack file i opisan ceo postupak(moraš malo da se updejtuješ po pitanju krekova) pozdrav