SF tim Ne SF teme
Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627282930
313233343536373839404142
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Lemonzoo Date: 14.04.2012. 15:12:12

prepali su se svi te borbe protiv piraterije.

pogledaj ovdje
Kod:
http://bugmenot.com/view/4shared.com

Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Glorija Date: 14.04.2012. 16:10:37

Nije problem za babu  Wink imam nalog na 4shared odavno (kad je bilo besplatno pa sad ne mogu da me se reše  Twisted Evil )

Problem je da neko ko nema nalog a ni "pomoćna sredstva" npr. preuzme Siriuse - nema šanse  Evil or Very Mad
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: dan555 Date: 01.05.2012. 15:56:12

Заиста невероватно шта све може да изазове емотивну реакцију код мене. grrr
Почео сам пре отприлике недељу дана да играм Слагалицу на ФБ. Дешава ми се редовно да се мало по учитавању почетне стране понови учитавање. Два пута сам тако изгубио игру а да је нисам ни почео, тек сам био потврдио учешће. То ме не нервира јер је до мене, тј мог рачунара.

Е, али данас победим у првој игри (и кад противник побегне кад види да је изгубио такође ми смета Rolling Eyes) и после три игре у следећој партији направим лепу предност, кад њихов сервер забагује и одјави ме. Конекција ми ок, само немам приступ Слагалици. На крају ми зарачунају ту партију као изгубљену и то ми сад делује као неправда.

Мис’им, знам ја да је све то глупост, али ето, осећам се к’о Калимеро. grrr kriv sam
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Glorija Date: 01.05.2012. 16:25:18

Rolling Eyes Crying or Very sad Sve igrice su slične ... ugase se naprasno ..  grrr

Moj avatar na FB : Kalimero !  Laughing
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: venom187 Date: 01.05.2012. 22:57:39

Ne nerviraj se, prestaćeš igrati za par dana........ kad shvatiš da se pitanja, poveznice i asocijacije ponavljaju.
Ko igra sa dva  ili više profila, nije mu teško da zapamti šta je bilo, jer se često ponavlja. Bez veze gubim nerve kad vidim da lik iz prve pogodi konačno rešenje u asocijaciji.  Rolling Eyes
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: elite Date: 02.05.2012. 18:21:37

Nisam sigurna da li je to za ovaj ili onaj, drugi topik  Mr. Green

Veliko, prolećno, spremanje, praznici, novi posao za firmu (mašalaaaa  Very Happy) i...gosti na 10 dana ( čitaj, familija)  grrr   grrr sa sve dvoje male dece a nevaspitane do besvesti. Nisam znala gde mi je glava a gde noge!
Današnja rekapitulacija: umorna k'o pas, pokvareni miš i tastatura, raz...bucana koncepcija igrice na FB.
Nije mi jasno kako se uvek svi nalepe na moju makinu.
Sada ću lepo natenane da pročitam sve postove dovedem stvari u red i... stavljam šifru. Čik da mi onda neko uleti u pos'o!  Twisted Evil  Twisted Evil   Twisted Evil
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Glorija Date: 03.05.2012. 11:06:09

Shocked Nemaš šifru ????  Twisted Evil

Samo deda i ja smo za našim kompom - svi ostali vole da žive  Wink Twisted Evil

Unuka na ekskurziji a njena mama-koka ludi  Rolling Eyes

Da je bliže pa da je ...  udri preko FB ne može  Crying or Very sad
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: dan555 Date: 16.05.2012. 18:38:19

Отиш’о данас, после годину дана, у викендицу на кратко. Прва ствар коју урадим је да навучем пар кофа воде у купатило. Одем до цистерне кад, кључ не одговара. Погледам га поново, да нисам узео погрешан, јок, тај је. Погледам катанац и схватим да није мој. Shocked
Узмем бонсек, исечем га, отворим поклопац и видим да је резервоар празан.
Неко ми исекао катанац, украо осам кубика кишнице и ставио свој катанац. jooj kriv sam uhh
За прве две ствари ајде, требала му вода, али катанац!!! Шта ли је мислио? Да нећу више долазити па присвојио моју цистерну???
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Tanjica Date: 16.05.2012. 18:45:26

Stoka, i necu ovim da vredjam domace zivotinje.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Lemonzoo Date: 16.05.2012. 19:30:16

da i ja zakukam opet, nisam faks dirnuo ima godinu dana. moram se motivirati grrr grrr grrr
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: Glorija Date: 17.05.2012. 09:36:44

grrr Rolling Eyes Joooj, Dane ! Ne smem ni da mislim šta će deda da zatekne kad dođe ...  Crying or Very sad Ima kuću tu u tvom komšiluku ...

Lemonzoo, mrka kapa za motivaciju ... Osim: da se rešiš belaja  Twisted Evil
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: MasterYoda Date: 17.05.2012. 10:29:05

Šta mi se sve desilo u ovih desetak dana:

Pukla opruga u bravi na vratima, pa kvaka visi,
televizor izgubio plavu boju,
puklo ono fleksi crijevo na tušu,
otpala ručica za otvaranje prozora u autu,
pojavilo se otprilike 2 litre vode na podu auta - porijeklo apsolutna misterija
novi telefon podivljao - stalno se sam pali i gasi, a onda signalizira da nema SIM kartice.

Valjda će se ovdje zaustaviti. Ako ovako nastavi slijedi mi potpuni bankrot. I ovako sam već u minusu.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: valiant68 Date: 17.05.2012. 10:51:24

Ne znam dal spada u Marfijev zakon al ako prvi kvar nisi odmah popravio, sladeci se samo nizu.

- opruga za bravu je jeftina
-televizor u kontejner, steta, ne vredi popravljati ako je klasicni.
- crevo nije strasno, skrati ga. Pogledaj temu uradi sam i ocisti tus od kamenca.
- rucica hm, ojacao si...pohvalno
- voda u kolima, obrati paznju da nije pukao mali hladnjak. Mozda si kolima presao preko vece bare i onda se desava kvar.
- telefon odmah reklamiraj, komsinica mi javlja da cesto dobijaju felericne serije telefona.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: vanax Date: 17.05.2012. 11:28:26

Blago vama kukavnima. A i meni lakše kad vidim na šta se sve žalite.
Odg: Šalter za žalbe&kukanje II By: MasterYoda Date: 17.05.2012. 15:54:05

- opruga jeste jeftina, ali nema da se kupi. Mora cijela brava
- televizor nije jeftin
- crevo - par eura - to sam prežalio. Kamenac čistim redovno (a i cijeli sistem čistim od pijeska još redovnije)
- ručica nije otpala od grubog rukovanja nego je rodni list mog auta malo požutio i tako to. A auto, ni to nije jeftino
- Voda je prava misterija. Pojavila se na podu iza vozačevog sjedišta, i nema teorije da je dospjela iz nekog sistema. Ja imam Golfa II a oni koji poznaju taj auto znaju da su sve lokacije međusobno odvojene uzvišenjima na podu.
- telefon sam reklamirao, i kao rezultat dobio novu SIM karticu. Kažu da je ona ranija mnogo stara (imam je, brat-bratu, 10 godina). Ostao je isti broj, samo sam morao da zapamtim novi PIN. Sada je sve u fazi testiranja. Lično, volio bih da je to bio problem. Ne bih volio da mi neki tamo priučeni majstori brljaju po telefonu.