SF tim Obaveštenja, pitanja, predlozi, pravila, uputstva
Pages: 12345678910111213
Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: Sal Date: 07.10.2009. 23:22:14

Imao sam veliki govor i velike reci za to, al kontam -kome?

Razumemo se , kontamo...

Video igrice jesu veliki aspekat, da ne kazem najveci za priblizavanje zanra narastajima.

Evo, moj predlog.

Da se otvori novi PDF , odmah ispod filmova i serija, nazivom Prikaz video igara sa Sci Fi tematikom
I naravno da ja uredjujem.

Video igre ima da budu kao opisi filmova...ili ih nece biti.

Ja cu prvi staviti dva do tri prikaza

Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: svetlost lutalica Date: 07.10.2009. 23:31:11

Može. Mada ja tu nemam bogznašta da doprinesem.
(Jel' se računaju Phoenix i Scramble za Commodor 64?  Laughing)
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: garwor Date: 07.10.2009. 23:41:20

odlican izbor igara, Vasa Svetlosti. I pravedno je prema temi da se pocne sa tim igrama.
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: svetlost lutalica Date: 07.10.2009. 23:47:04

A jesu svemirske.  Very Happy
Ako nađem vremena, mada pošto su takve kakve su nema mnogo smisla da pravim poseban prikaz za svaku. Možda da se otvori u okviru tog pdf-a neka temica npr. "Antikviteti".  Very Happy
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: Кули Date: 07.10.2009. 23:50:57

To su kultne igrice (ko se seca Elite?) koje imaju "dusu", ali se sigurno nece svideti danasnjim narastajima. U stvari nece se svideti ni meni, ali igrice tog tipa uredno cuvam i brisem prasinu sa njih i nikad ih ne igram. Samo se setim kako je nekad bilo.
Ako i pokusam da igram nesto od toga, brzo odustanem.

Opis svakako zasluzuju, ali trebalo bi da se baziramo na novim igrama (isto kao i za filmove).

Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: Sal Date: 07.10.2009. 23:52:01

Pa naravnoooo.

Video igrice u SF-u, nebitno kad i kako su napravljene.

Elite, Lender i Psionovog "Jet Pac-a", Atarievog "Asteroids-a" sve do Halo i Quake franzise...a gde jos i horor Obscure i oni Half Life zezancija....
A da pomenem i  Unreal tournement...sve nabrojane igrice i te kako su popularisale SF....
Far Cry, usput???

Smile

Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: svetlost lutalica Date: 07.10.2009. 23:53:18

Pa to, ostavimo jednu temu za te matore igrice. Btw. ja sam samo htela da ilustrujem kako od tada nisam igrala igricu sa SF tematikom.  Rolling Eyes Very Happy A i od EF igrica sam ozbiljno igrala samo HOMM4.

A i ne znam kako se pišu prikazi za igrice.  Crying or Very sad
Ali ću ih rado čitati.  Smile

Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: Sal Date: 08.10.2009. 00:02:21

Nek Mr Dan odradi pdf za to.....prikazi ce nadoci samo tako...

Smile
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: dan555 Date: 08.10.2009. 00:03:02

Prvo skočite pa recite hop.

Ne želim da otvaram novi forum koji će da zvrji prazan. Prvo napišite sadržaj (prikaze igara).
Kada se nakupi tridesetak ozbiljnih, originalnih (ne prepisanih odnegde) prikaza igrica, otvoriću novi (pod)forum za njih.

Setite se da su se neki (neupadljiv pogled ka Garvu Razz Laughing) žalili da već imamo previše (pod)foruma.

Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: garwor Date: 08.10.2009. 00:06:19

Bas lepo sto se svetlost ponudila da ozivi secanja na te legendarne igre... Very Happy
Pa jos i HoMM, moj omiljeni serijal Very Happy

@Kuli, Sal: Eve Online je isto sto i elite, samo lepse i multiplayer
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: garwor Date: 08.10.2009. 00:07:51

Dan, tacno da mi smeta veliki broj foruma, ni danas ne znam koji sve postoje, citam samo ono sto se vidi na naslovnoj strani.
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: Sal Date: 08.10.2009. 11:11:11

Hmmm, beskonacna petlja.

Ja bi napravio opis Star Wars Battlefront-a, ali ne bi znao gde da ga turim....

Opisao sam par igrica koje su zavrsile u Vektoru.. SmileSmile

Mislim da bi i ostali poceli da opisuju svoje najomiljenije igrice, jos od doba Spektruma.. Smile
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: dan555 Date: 08.10.2009. 14:19:44

Sve o igrama ide u forum "I sve ostalo...".
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: Sal Date: 08.10.2009. 15:00:49

Nazalost, nece moj "Battlefront"... SadSadSad
Odg: Potreba za otvaranje novog pdf video igrice By: dan555 Date: 08.10.2009. 15:06:11

Ne razumem? Shocked