SF tim Serije
Pages: 12345678
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Nesa Date: 22.12.2010. 01:39:07

More nastavi ce oni to sigurno.
E sad sto to nevole, i ja se pitam.  Shocked Valjda ljudi vole brze price sa obiljem akcije.
A mislim da je upravo trebala da pocne da se razvija radnja i prica.

Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Lilith Date: 06.02.2011. 19:27:19

Meni je žao što nema više ove serije,  Crying or Very sad nije toliko dobra kao SGA, ali ipak nije ni loša.
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Nesa Date: 06.02.2011. 23:09:30

Ma imam blag osecaj da ce se vratiti na ovu temu sigurno.
Ideja je jako isplativa, a potka je uspesno postavljena. Samo treba dobra prica da se razradi i da se gledaliste malo zazeli pravog SF-a. Rolling Eyes
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: goldengaidin Date: 06.02.2011. 23:44:11

Citat: Lilith  06.02.2011. 19:27:19
Meni je žao što nema više ove serije,

Bice jos 10 epizoda
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: svetlost lutalica Date: 07.02.2011. 19:10:59

E ako će da bude još samo deset epizoda onda ću ja to možda jednom i gledati pre penzije. Smile

Bre je l' pravi još neko serije koje imaju početak i (što je bitnije) kraj u jedno dvadesetak epizoda...  cmizdravac
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: dan555 Date: 07.02.2011. 19:40:19

To je ondaK mini serija.
Kako utrpati celu seriju u samo dvadesetak ep. kada je to samo jedna sezona?

SGU je trenutno "poslednji Mohikanac" kada je reč o svemirskim operama (mada je više s. drama Sad). Nema bre više serija sa svemirskim brodovima koji idu tamo gde niko još nije biJo. cmizdravac
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: svetlost lutalica Date: 07.02.2011. 19:58:08

Ja ne znam gde kupujete to slobodno vreme, ali ja stvarno nemam kad da gledam te mamutske varijante. Pa makar i svemirski brodovi i Vesliji Krašeri i sve...

Ne mogu...  rip 1
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: ariella Date: 08.02.2011. 00:40:14

nista bez gdje niko nije bio Smile Smile Smile Smile Smile
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: vanax Date: 08.02.2011. 13:37:38

Citat: svetlost lutalica  07.02.2011. 19:10:59
Bre je l' pravi još neko serije koje imaju početak i (što je bitnije) kraj u jedno dvadesetak epizoda...  cmizdravac
Da li da se pozovem na pragmatizam? To je ista priča kao fiksni i promenljivi troškovi u ceni neke knjige. Kad se potroše svi novci za pripremu , teško je ne povesti se za visokim tiražom knjige. SG srijali su mogli i svaki drugačije da se realizuju, ali što bi bacali resurs koji već postoji. Teško je odustati. Lakše je ustati i promeniti kanal. Very Happy
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: svetlost lutalica Date: 08.02.2011. 14:31:35

Ja sve to razumem.
Nego niko nema razumevanja za moju nemogućnost da pratim seriju od 10 sezona sa po 20 epizoda u svakoj. Ni na TV-u ni na gomili poskidanu sa Neta. A do penzije imam još cirka 30 godina (uz realnu mogućnost da do tada penziju sasvim ukinu kao društveno štetnu pojavu).

(izvinjavam se svima za OT, trenutno sam u "osećam se podlo i mrzim ovaj svet" modu).
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Glorija Date: 08.02.2011. 19:10:06

Crying or Very sad Dobrodošla u klub ...

Nema te serije koja ne dosadi ... Ili ti dosadi čekati sledeću epizodu, ili ti se zgadi kad je gledaš "u komadu" ...

Isti mod ...  Rolling Eyes grrr Evil or Very Mad

Knjiga je savim druga priča - njoj možeš i da se osvetiš  Twisted Evil a i najgora može korisno da posluži  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Lilith Date: 08.02.2011. 22:42:39

Skoro sam gledala SGA u komadu, sve epizode, i nije mi dosadila, čak mi je i žao što je kraj, sad ću opet da krenem da je gledam iz početka.
Kako mogu da dosade likovi poput McKay-a, Beckett-a i naravno Ronona  Wink

SGU nije toliko dobra, ali i tu ima raznobojnih likova, moj omiljeni je Grir, a onda i Ilaj. Naravno, nisu toliko harizmatični kao likovi iz Atlantisa, ali ako bi dobili još vremena, još koju epizodu... ja bih sigurno gledala  Laughing
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Nesa Date: 09.02.2011. 00:46:27

Dali mi se cini ili je konacno neko na mojoj strani. Laughing
Bravo Lilith, saveznice.
Ma i meni je zao sto je prekidaju.  Neutral
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: peca777 Date: 09.02.2011. 10:10:53

meni je iz pocetka bila odlicna ali nisam gledio ali cu da gledim ja sada gledam atlantis ......
Odg: Zvezdana kapija: Svemir (SGU Stargate Universe) By: Lilith Date: 09.02.2011. 10:54:30

Ma, mene je iznervirao kraj prve sezone i onaj Lušijanski savez ili kako se već zove, previše akcije za moj ukus... prvih par epizoda druge sezone takođe, iz istog razloga... i sad taman kad je ponovo postalo dobro, a oni prekidoše  Confused